Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Výhra nad lídrem tabulky

Přidáno 2019-05-06 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Mladší i starší dorostenci doma vítězně

V neděli 5. 5. mladší dorostenci předvedli heroický výkon proti lídrovy tabulky ze Štáhlav. Navázali tak na výborné výsledky z mezinárodního turnaje PHC a konečně předvádí házenou, jakou jsme od nich čekali po celou sezónu. Starší dorostenci se po velikonočním turnaji potýkají s rozsáhlou marodkou, a tak je právě mladší kluci museli doplnit, aby společně porazili velmi nepříjemného soupeře z Náchoda. Body tak zůstaly všechny doma.

Starší dorostenci přehráli soupeře z čela tabulky

Přidáno 2019-03-18 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Skvělé jarní výkony našich hráčů pokračují

Po skvělém výkonu v Havlíčkově Brodě a zisku dvou bodů čekala na naše starší dorostence velmi těžká zkouška. V neděli 17. března v domácí hale hostili soupeře z Bělé pod Bezdězem, kterému v současné době patří třetí příčka v tabulce. Navíc si v minulém kole hráči Bělé vyšlápli na lídra soutěže Sokol Vršovice, kterého jednoznačně přehráli 41:32. Tento výsledek vzbuzoval velký respekt, zvláště, když trenéři HC Loko nemohli počítat s nejlepším střelcem Brabcem a dlouhodobě zraněným Příbramským.

Starší dorostenci v Havlíčkově Brodě úspěšní

Přidáno 2019-03-11 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Druhé jarní vítězství se zrodilo opět na půdě soupeře

S obavami ovšem i s odhodláním získat důležité dva body odjížděl tým starších dorostenců do Havlíčkova Brodu. Obavy způsobovala především početná marodka. Během týdne se v kabině prohnala viróza, která umožnila odjet k utkání pouze v devíti lidech, z nichž nebyli všichni stoprocentně fit. Přesto odhodlání porazit tabulkového souseda a přiblížit se týmům nad námi bylo velké.

Starší dorostenci vyráží na turnaj do Stupavy

Přidáno 2019-01-31 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Rozhovor s trenérem Antonínem Pokorným o blížícím se turnaji a hodnocení podzimu

Naše elitní mládežnická kategorie, starší dorostenci, míří na velký házenkářský turnaj do Stupavy na Slovensku. Od pátku 1. února do neděle 3. února poměří naši hráči své síly v utkáních proti prvoligovým týmům z Česka a Slovenska. Ve skupině je čekají velké týmy jako Frýdek Místek, Jičín, Stupava nebo Šala. Uspět v této nabité společnosti bude velmi složité, a tak alespoň na dálku držíme pěsti, aby se vyspělých týmů naši hráči nelekli, nasbírali zkušenosti, které pak přetaví v důležité body v mistrovských utkáních. Nejen o turnaji, ale také o hodnocení podzimu jsme si povídali s trenérem Antonínem Pokorným.

Starší dorost před sezónou

Přidáno 2018-09-29 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Startují ligové soutěže. Jak jsou na tom starší dorostenci?

Je to tu. Liga začíná. V sobotu zahajují naše ligové složky sezónu v Úvalech. Postupně se zde představí mladší dorostenci, starší dorostenci a muži. A my budeme držet pěsti, ať se jim vstup do nové sezóny vydaří. Úvaly jsou hned na úvod velmi silným soupeřem.

Ligová sezóna se sice rozeběhla již minulý týden, ale z technických důvodů měly naše týmy v prvním kole volno. Začínají tedy právě teď v sobotu 29. září na nepříjemné půdě v Úvalech.  My Vám přinášíme krátké předzápasové komentáře a rozhovory.

Strana 1 z 4     1 2 3 »Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice