Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Starší žáci se připravují na účast v žákovské lize

Přidáno 2022-12-07 autor   |   kategorie Starší žáci

Návrat k úspěšné kvalifikaci do ŽL v rozhovoru s trenérem Jakubem Machem

Skvělého úspěchu se podařilo dosáhnout našim starším žákům. Tým pod vedením trenérské dvojice Jakub Mach a Jiří Houlík se dokázal prokousat nevyzpytatelnou a těžkou kvalifikační skupinou k vytouženému postupu do žákovské ligy. V té startuje 25 nejlepších týmů z celé republiky. Hraje se turnajovým způsobem a našim hráčům to umožňuje skvělou konfrontaci s různými kluby a styly házené a zároveň jim to přinese neuvěřitelné zážitky a zkušenosti do budoucna.

Vítězný přípravný turnaj starších žáků

Přidáno 2022-02-25 autor   |   kategorie Starší žáci

Domácí turnaj opanovali naši starší žáci

V sobotu 19. února uspořádal náš klub přípravný turnaj starších žáků. Díky lepšící se situaci zavítalo do naší sportovní haly pět zajímavých soupeřů z různých koutů republiky. Naši hráči tak mohli poměřit své házenkářské dovednosti s týmy, se kterými se v soutěži normálně nepotkávají.

Starší žáci po přeboru Prahy

Přidáno 2021-11-20 autor   |   kategorie Starší žáci

Hodnocení přeboru Prahy 7. 11. 2021

Poslední letošní turnaj pražského přeboru odehrál tým starších žáků v Hostivicích, kde absolvoval utkání s týmy Dukla Praha B a Chodov, včetně následujících odvet. Z různých důvodů nebyla hráčská soupiska oproti předchozím turnajům tak naplněná, i přesto se ale podařilo postavit konkurence schopný tým, který sehrál vyrovnané partie s oběma soupeři. Jednotlivé zápasy přinesly následující výsledky

Starší žáci mají za sebou kvalifikace na ŽL

Přidáno 2021-10-25 autor   |   kategorie Starší žáci

Hodnocení turnajů pražské kvalifikace

Pražská kvalifikace o postup do celorepublikové soutěže „Žákovské ligy“ se hraje na dva turnaje a pouze vítěz z konečné tabulky získává přímý postup. Pro náš klub je těžko představitelné, že by mohl přehrát favorizované kluby Dukly Praha a talentovaný ročník Chodovských hráčů. Proto pro naše kluky šlo spíše o sbírání zkušeností proti silným soupeřům a snahu zlepšit herní činnosti, které v rámci tréninku získávají. Stejně jako ostatní kluby, které nepostoupí přímo, mohou se naši hráči o účast v soutěži ještě poprat v republikové kvalifikaci.

Starší žáci mají za sebou polovinu sezóny

Přidáno 2019-12-02 autor   |   kategorie Starší žáci

Hodnocení trenéra Jakuba Macha

Starší žáci začali přípravu již tradičně v druhé polovině srpna a bylo velmi důležité, že většina hráčů se zúčastnila letního soustředění. Letos byl začátek sezóny důležitý i v tom, že hned první dva turnaje pražského přeboru byly ty, přes které vedla jedna z prvních cest do vysněné Žákovské ligy. Tu si starší žáci historicky poprvé zahráli v loňské sezóně a letos chtěli na tento úspěch navázat. I když se starší žáci v Bohunicích snažili překvapit a cestu do celorepublikové soutěže zvládnout, brána této soutěže jim nakonec zůstala zavřena.

Strana 1 z 6     1 2 3 »Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice