Lokomotiva Vršovice - O nás

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Historie Lokotky Vršovice

Mezinárodní házená, tj. handball, má u nás velkou tradici. Házenou hrajeme již od roku 1967.To je přes 40 let!!! Mezinárodní házená se u nás rekrutovala z oddílu české házené, která se v našem klubu hrála dokonce už od roku 1945!!!

Nový nádech

V sezóny 2008/2009 muži vybojovali postup z divize Praha do střední regionální ligy. Tým se skládal ze všech možných klubů jako Slavie, Bohemians či Sparta (většinou se jedná o odchovance Lokomotivy, kteří v dorosteneckém věku přestoupili a do mužů se vrátili zpět). Z těchto lidí vyšlo pár nadšenců, kteří se rozhodli vybudovat základnu od nuly. Jiři Ešner a Pavel Jelínek začali pracovat s přípravkou a minižáky. Ze začátku se dal počet dětí počítat na dvou rukou, ale postupem času děti rostli a přibývalo kategorii a lidí, kteří se přidali k těmto nadšencům, a pár se jich vyměnilo za tu dobu. V Lokomotivě Vršovice od té doby začal pomalu růst oddíl házené od základu. V sezóně 2014/15 pod vedením Jana Balcera muži postoupili do 2. ligy., což byl náš další krok úspěchům našeho klubu.

Součastnost

Nyní už vychováváme všechny možné kategorii. Náš oddíl má přípravku, minižáky, mladší žáky, starší žaky, mladší dorostence a starší dorostence. V současnosti už máme odchovance ve všech kategoriích a hráče, co už jsou s námi 9 let od minižáků a teď naskakují za muže v 2.lize. Postup mužů nám přitáhl i zkušeného trenéra Antonína Pokorného, který od trenéra mužů A rozšířil své působení a momentálně je šéftrenér klubu a stará se o hráčský a týmový rozvoj celého klubu.Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice