Lokomotiva Vršovice- - oficiální stránky házené Lokomotiva Vršovice Praha

  • Muži A:
    Zápasy Doma: 24.09. 15:00 - Žďár n. S. || 08.10. 15:00 - Praha 4 || 29.10. 15:00 - H. Brod || 05.11. 15:00 - České Budějovice
    Zápasy Venku: 01.10. 17:30 - Lokomotiva Plzeň || 15.10. 17:00 - Libčice || 22.10. 11:00 - Sezimové Ústí || 11.11. 18:00 - Zruč n.S.
  • Starší dorostenci:
    Zápasy Doma: 08.10. 17:00 - Náchod || 05.11. 17:00 - Sokol Úvaly || 19.11. 17:00 - Bělá pod Bezdězem || 03.12. 15:00 - HCB Strakonice
    Zápasy Venku: 30.09. 15:00 - Jablonec || 15.10. 14:30 - Loko Louny || 22.10. 09:00 - Sezimové Ústí || 12.11. 09:00 - Kutná Hora
  • Mladší dorostenci:
    Zápasy Doma: 24.09. 13:00 - Mělník || 08.10. 13:00 - Náchod || 29.10. 13:00 - Havlíčkův Brod || 05.11. 13:00 - Sokol Úvaly
    Zápasy Venku: 01.10. 14:00 - Sokol Vršovice || 15.10. 12:00 - Loko Louny || 12.11. 15:30 - Pardubice || 25.11. 16:00 - Třeboň
  • Starší žácí:
    Turnaje: 30.09. 08:00 - Sokol Kobylisy || 07.10. 08:00 - TJ JM Chodov || 14.10. 08:00 - Dukla A (Břve) || 04.11. 08:00 - Sokol Vršovice
  • Mladší žáci:
    Turnaje: 23.09. 08:00 - Sokol Břve (Hostivice) || 21.10. 08:00 - Dukla B (Břve) || 04.11. 08:00 - HC Loko Vršovice || 26.11. 08:00 - TJ JM Chodov
  • minižáci:
    Turnaje: 24.09. 08:00 - HC Háje || 01.10. 08:00 - DHC Slávie || 14.10. 08:00 - Loko Vršovice || 03.12. 08:00 - Chodov
  • Muži B:
    Zápasy Doma: 04.10. 20:00 - AC Sparta || 18.10. 20:00 - HC Čambavamba
    Zápasy Venku: 20.09. 20:45 - Praha 4 B || 15.10. 20:15 - Chodov C



Fotogalerie

  • Muži
    Muži
  • Starší dorostenci
    Starší dorostenci
  • Mladší dorostenci
    Mladší dorostenci
  • Starší žáci
    Starší žáci
  • Mladší žáci
    Mladší žáci
  • Minižáci
    Minižáci
  • Muži A - 2.liga JZČ

  • Domací zápasy
    • 24.09. 15:00 - Žďár n. S.
    • 08.10. 15:00 - Praha 4
    • 29.10. 15:00 - H. Brod
    • 05.11. 15:00 - České Budějovice
    • 19.11. 15:00 - Košutka
  • Venkovní zápasy
    • 01.10. 17:30 - Lokomotiva Plzeň
    • 15.10. 17:00 - Libčice
    • 22.10. 11:00 - Sezimové Ústí
    • 11.11. 18:00 - Zruč n.S.
    • 25.11. 18:00 - Třeboň
  • Starší dorostenci - 2. liga Čechy

  • Domací zápasy
    • 08.10. 17:00 - Náchod
    • 05.11. 17:00 - Sokol Úvaly
    • 19.11. 17:00 - Bělá pod Bezdězem
    • 03.12. 15:00 - HCB Strakonice
    • 17.12. 15:00 - TJ JM Chodov
  • Venkovní zápasy
    • 30.09. 15:00 - Jablonec
    • 15.10. 14:30 - Loko Louny
    • 22.10. 09:00 - Sezimové Ústí
    • 12.11. 09:00 - Kutná Hora
    • 26.11. 13:30 - Pardubice
    • 10.12. 16:00 - Liberec
  • Mladší dorostenci - 2. liga Čechy

  • Domací zápasy
    • 24.09. 13:00 - Mělník
    • 08.10. 13:00 - Náchod
    • 29.10. 13:00 - Havlíčkův Brod
    • 05.11. 13:00 - Sokol Úvaly
  • Venkovní zápasy
    • 01.10. 14:00 - Sokol Vršovice
    • 15.10. 12:00 - Loko Louny
    • 12.11. 15:30 - Pardubice
    • 25.11. 16:00 - Třeboň
  • Starší žáci -

  • Turnaje
    • 30.09. 08:00 - Sokol Kobylisy
    • 07.10. 08:00 - TJ JM Chodov
    • 14.10. 08:00 - Dukla A (Břve)
    • 04.11. 08:00 - Sokol Vršovice
    • 11.11. 08:00 - HC Loko Vršovice
  • Mladší žáci -

  • Turnaje
    • 23.09. 08:00 - Sokol Břve (Hostivice)
    • 21.10. 08:00 - Dukla B (Břve)
    • 04.11. 08:00 - HC Loko Vršovice
    • 26.11. 08:00 - TJ JM Chodov
  • Minižáci -

  • Turnaje
    • 24.09. 08:00 - HC Háje
    • 01.10. 08:00 - DHC Slávie
    • 14.10. 08:00 - Loko Vršovice
    • 03.12. 08:00 - Chodov
  • Muži B - divize Praha

  • Domací zápasy
    • 04.10. 20:00 - AC Sparta
    • 18.10. 20:00 - HC Čambavamba
  • Venkovní zápasy
    • 20.09. 20:45 - Praha 4 B
    • 15.10. 20:15 - Chodov C


Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice