I druhé venkovní utkání za dva body - Lokomotiva Vršovice

• minižáci:
  • Muži B:

I druhé venkovní utkání za dva body

Přidáno 2020-09-22 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Po vydřené výhře v prvním kole v Mělníku, vyrazili starší dorostenci do „plechárny,“ jak se přezdívá místní hale v Náchodě, s cílem pokusit se o malý zázrak. Pěknou řádku let se staršímu dorostu nepodařilo v Náchodě bodovat. Tentokráte bylo vše jinak.

Z různých důvodů stále nekompletní tým staršího dorostu vyrazil do Náchodu s respektem k síle soupeře v domácím prostředí, ale odhodláním se poprat, o co nejlepší výsledek. Úvod utkání připomínal střetnutí z prvního kola, kdy po seznamovacím vlažném úvodu naši hráči zpřesnili obranu a utrhli se v 15té minutě soupeři na rozdíl tří branek 8:5. Následně soupeř využil našeho vyloučení a díky sedmimetrovým hodům otočil vývoj utkání. Do konce poločasu se hra vyrovnala a týmy se střídali ve střelbě branek.

Hned v úvodu druhého dějství soupeř vyrovnal na 17:17, ale to bylo na delší dobu z jejich strany vše. Naši hráči pozorně bránili a v útoku působili mnohem živěji a sehraněji, z čehož pramenili pěkné dohrávky akci. I přes některá sporná vyloučení, a nebo pokusy Náchoda o osobní bránění, se dařilo našim hráčům navyšovat brankový rozdíl. Skóre se po opravdu dobře zahrané drůhé půli zastavilo na konečných 33:26 pro náš tým. Prokletí „plechárny“ tak bylo zlomeno a vítězství tak chutná opravu sladce.

Nejlepším střelcem utkání byl Jakub Kaisler, který vstřelil 15 branek, ale důležité je především to, že v utkání se kromě brankařů prosadili opravdu všichni hráči, což ukazuje na pestrou útočnou hru a skvělý kolektivní výkon našeho týmu.

TJ Náchod : HC Loko Vršovice 33:26

Branky, sestavy a průběh utkání najdete zde.