I druhé venkovní utkání za dva body - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:I druhé venkovní utkání za dva body

Přidáno 2020-09-22 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Po vydřené výhře v prvním kole v Mělníku, vyrazili starší dorostenci do „plechárny,“ jak se přezdívá místní hale v Náchodě, s cílem pokusit se o malý zázrak. Pěknou řádku let se staršímu dorostu nepodařilo v Náchodě bodovat. Tentokráte bylo vše jinak.

Z různých důvodů stále nekompletní tým staršího dorostu vyrazil do Náchodu s respektem k síle soupeře v domácím prostředí, ale odhodláním se poprat, o co nejlepší výsledek. Úvod utkání připomínal střetnutí z prvního kola, kdy po seznamovacím vlažném úvodu naši hráči zpřesnili obranu a utrhli se v 15té minutě soupeři na rozdíl tří branek 8:5. Následně soupeř využil našeho vyloučení a díky sedmimetrovým hodům otočil vývoj utkání. Do konce poločasu se hra vyrovnala a týmy se střídali ve střelbě branek.

Hned v úvodu druhého dějství soupeř vyrovnal na 17:17, ale to bylo na delší dobu z jejich strany vše. Naši hráči pozorně bránili a v útoku působili mnohem živěji a sehraněji, z čehož pramenili pěkné dohrávky akci. I přes některá sporná vyloučení, a nebo pokusy Náchoda o osobní bránění, se dařilo našim hráčům navyšovat brankový rozdíl. Skóre se po opravdu dobře zahrané drůhé půli zastavilo na konečných 33:26 pro náš tým. Prokletí „plechárny“ tak bylo zlomeno a vítězství tak chutná opravu sladce.

Nejlepším střelcem utkání byl Jakub Kaisler, který vstřelil 15 branek, ale důležité je především to, že v utkání se kromě brankařů prosadili opravdu všichni hráči, což ukazuje na pestrou útočnou hru a skvělý kolektivní výkon našeho týmu.

TJ Náchod : HC Loko Vršovice 33:26

Branky, sestavy a průběh utkání najdete zde.

Komentář nejlepšího střelce Jakuba Kaislera:

„Musím kluky moc pochválit, protože jsme nastoupili do zápasu s velkou vervou a chutí vyhrát. Tu jsme si drželi po celou dobu zápasu, a především díky tomu se nám podařilo zvítězit. V první půli jsme nebránili dobře. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a v druhé půli jsme to skvěle plnili. Soupeř se už přes nás tak snadno nedostával. Útok byl za mě dokonalý, par střel jsme sice neproměnili, ale vyvarovali jsme se technických chyb. To byl další důležitý krok k vítězství. “

TJ Lokomotiva Vršovice

Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice