• minižáci:
  • Muži B:

Dorostenci si připsali důležité body z venku

Přidáno 2019-11-04 autor   |   kategorie Starší dorostenci

První listopadovou sobotu absolvovali naše dorostenecké výběry utkání na hřištích soupeřů. Mladší dorost vyrazil do Mělníka a starší si užil rekonstrukci D1 při výjezdu do Dolní Cerekve. Oba týmy se vrátili s plným počtem bodů což znamená, že mladší dorostenci stále ztrácejí pouze bod na čelo tabulky a starší nabírají potřebné sebevědomí po sérii výher.

Mladší dorostenci

Na naše hráče čekal nepříjemný soupeř z Mělníka, který zatím v průběhu sezóny podává nevyrovnané výkony, ovšem právě v domácím prostředí je silný. Bylo tedy těžké přisoudit někomu roli favorita.

Náš tým během reprezentační přestávky pracoval především na zkvalitnění defenzívy, která v předešlých utkáních byla velmi slabá. A nutno podotknout, že se trénink povedl, protože právě díky pevné obraně se podařilo brzdit nabuzeného soupeře z Mělníka, který do úvodu utkání dál velké množství energie. Nezdařené střelecké pokusy dokázali naši hráči právě v obraně napravit a díky tomu bylo poločasové skóre vyrovnané.

V druhé půli naši hráči zpřesnili střeleckou mušku a dále solidně bránili, čímž soupeři mírně brankově odskočili. Postupem času hráči Mělníku ztráceli energii, čehož náš tým využil k definitivnímu zlomení zápasu a dovedení utkání do vítězného konce.

Střelecky se dařilo především Davidovi Němcovi, který vstřelil jedenáct branek. Velmi potěšující byl výkon Ondřeje Staňka, který se postupně adaptuje na dorosteneckou házenou a zlepšuje v sebedůvěře. Pochvalu zaslouží také brankář Jan Rychetský, který předvedl nejlepší výkon v sezóně.

HC Lokomotiva Vršovice – Házená Mělník 39:27 (13:11)