Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Z Liberce si vezeme bod

Přidáno 2016-11-14 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Remíza 26:26

Starší dorostenci zavítali do Liberce, kde je očekával těžký boj o body se soupeřem, který má kvalitu a hrají za něj hráči, kteří minulý rok vybojovali postup do 1. ligy mladších dorostenců.
Hosté přijeli v dobré náladě a do zápasu šli s chutí získat dva body. Skóre otvíral nejlepší hráč zápasu Lukáš Charvát, na kterého hned po prvním góle postavili osobku. Naštěstí pro hosty tento tah neměl moc vliv na útočnou fázi, nejspíš i díky tomu, že posledním zápasu proti Jablonci čelili stejnému systému. První poločas se tahal výsledek o jednu branku a přelívalo se průběhu času vedení na obě strany. Hosté těžili z chyb obránců při rozehrávce devítky a domácí zas rychlou hrou na nohou a průniku dovnitř. Konečný stav po 30 minutách 16:16

Starší dorostenci porazili Jablonec

Přidáno 2016-10-25 autor   |   kategorie Starší dorostenci

V neděli 23.10. se dorostenci utkali s Jabloncem. Před zápasem bylo jisté, že oba týmy budou bojovat o dva body, které posunou tým nad poraženého, takže ani jeden nebude chtít udělat chybu a přijít o šanci vyhrát.
Tým Vršovice, díky uzdravení části marodů a nehrajícího víkendu ml. dorostenců, měl k dispozici dostatek hráčů. Tým disponoval brankáři V. Beňuš a J. Markes, kteří tuto sezónu odvádějí výborný výkon, staršími dorosty J. Saxl, F. Malčánek (2), M. Hackl(4), V. Halenčák(9), L. Charvát(6) a mladšími dorosty Š. Staněček, A. Zeman(6), D. Turner a V. Štrobl(4).

Rozhovor s Lukášem Charvátem

Přidáno 2016-10-13 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Před více než dvěma lety se na Lokotce opět objevil tým dorostenců. Jelikož nám žáci stárli, byl to logický krok. Pro doplnění hráčského kádru jsme navázali spolupráci s Duklou Praha. Ta přislíbila, že nám formou hostování bude půjčovat hráče. Jedním z prvních takových hráčů je právě Lukáš Charvát, který na Lokotce hostuje již třetím rokem. V této sezóně nastupuje Lukáš v kategorii staršího dorostu jak za mateřskou Duklu, tak i za Lokomotivu. Kromě svých hráčských schopností je Lukáš znám i pro svou schopnost burcovat tým a tmelit ho v důležitých chvílích zápasů. Níže vám přinášíme rozhovor:

Určitě si jeden z nejzkušenějších hráčů, který nastupuje za starší dorostence Loko Vršovice. Jak ses dostal k házené a co tě tehdy motivovalo to dělat a co teď?
K házené jsem se dostal úplnou náhodou. Ve druhé třídě základní školy mě oslovila paní učitelka, jestli se nechci přijít podívat na trénink. Na dalších trénincích jsem již nechyběl. Nejvíce mě hnala dopředu motivace výhrou. Chtěl jsem vyhrávat turnaje i ligy a dávat, co nejvíce gólů.

Rozhovor s kapitánem St.dorostenců

Přidáno 2016-09-19 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Odpovědi Martina Hackla

Starší dorostenci odehráli první podzimní zápas na palubovce Běla pod Bezdězem. Tak jsme hned vyzpovídali jejích kapitána Martina Hackla.

Po několika letech jsou zpátky na Loko Vršovice starší dorostenci. Myslíš, že je to dobrý krok házené ve Vršovicích?

Myslím si, že to je správný krok. Jelikož pak budeme moct předávat zkušenosti z odehraných zápasů ve starším dorostu mladším dorostencům.

Kdo vlastně je v týmu starších dorostenců? Je to první sezóna, tak asi tým je hodně štíhlý?

Strana 5 z 5     « 3 4 5Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice