• minižáci:
  • Muži B:

Z Liberce si vezeme bod

Přidáno 2016-11-14 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Starší dorostenci zavítali do Liberce, kde je očekával těžký boj o body se soupeřem, který má kvalitu a hrají za něj hráči, kteří minulý rok vybojovali postup do 1. ligy mladších dorostenců.
Hosté přijeli v dobré náladě a do zápasu šli s chutí získat dva body. Skóre otvíral nejlepší hráč zápasu Lukáš Charvát, na kterého hned po prvním góle postavili osobku. Naštěstí pro hosty tento tah neměl moc vliv na útočnou fázi, nejspíš i díky tomu, že posledním zápasu proti Jablonci čelili stejnému systému. První poločas se tahal výsledek o jednu branku a přelívalo se průběhu času vedení na obě strany. Hosté těžili z chyb obránců při rozehrávce devítky a domácí zas rychlou hrou na nohou a průniku dovnitř. Konečný stav po 30 minutách 16:16

Druhý poločas začal příznivěji pro domácí, kdy si vypracovali vedení o 3 branky. Hosté ale nepřestali kousat a průběhu zápasu se dostali znova do vedení. Druhý poločas dost ovlivnilo časté vylučování na obou stranách a skóre se moc nehýbalo. Za hosty v tomto poločase dominoval brankář Jan Saxl, který hodně podržel svůj tým v důležitých momentech a pomohl k výslednému skóre 26:26.