Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Pozvánka na turnaj- MINIŽÁCI

Přidáno 2016-01-11 autor   |   kategorie Minižáci

Turnaj kategorie mini na Lokomotivě Vršovi

Tradičně už poněkolikáté se bude konat lednový turnaj Mini. Tentokrát 30.1. 2016 od 8:00 v naší domácí hale. Tímto příspěvkem srdečně zveme všechny fanoušky a rodiče házenkářské drobotiny a přejeme dobrou zábavu.

Účastníci turnaje:

TJ Lokomotiva Vršovice
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
TJ Astra Praha
HC Dukla Praha 6 2005
HC Dukla Praha 6 2006
HK Chomutov
HBC Strakonice 1921

Turnaj o LOKOPOHÁR- mladší žáci

Přidáno 2016-01-11 autor   |   kategorie Mladší žáci

Turnaj o LOKOPOHÁR očima trenéra Jakuba Mach

První turnaj, která kategorie mladších žáků odehrála v novém roce se již podle tradice stal domácí boj o LOKOPOHÁR. Tento turnaj má již několik let po sobě plnou účast osmi družstev, čímž je umožněno hráčům dopřát zážitek z play off.

Po prvních čtrnácti dnech trénování byla na hráčích vidět velká nesehranost. Po střelecké a obranné stránce nám velmi pomohl návrat Jana Bolehovského, který z důvodu zranění nehrál celý podzim. Na tomto návratu ale bylo vidět, že ostatní spoluhráči ještě úplně nevědí, jak spolu hrát. Jelikož se ale jednalo o přípravný turnaj, bylo důležité zkoušet spoustu variant a tak se většina hráčů protočila na všech postech. Nebylo to sice vždy úspěšné a bylo vidět velké množství chyb, každopádně z toho důvodu se přípravné turnaje hrají.

V celkovém hodnocení tak lze udělat několik závěrů. Prvním z nich je určitě nedostatek pohybu, jak v útočnné, tak v obranné činnosti. Ta se projevovala hlavně v první části turnaje. Play off už z tohoto pohledu vypadalo lépe. V druhé řadě se ve hře vyskytlo spoustu technických chyb. To byl vlastně rozhodující faktor ve čtvrtfinále proti Sokolu Vršovice. Kluci se určitě musí naučit více spolupracovat. Bylo vidět, že hodně spoléhají na dva střelce. Každopádně hezké akce hrát umí, několik jich bylo vidět a na tom se musíme pokusit zapracovat. Nemůžeme ale samozřejmě předpokládat, že hráči v tomto věku nebudou dělat chyby. Jako pozitivní lze určitě brát zapojení nováčků, kteří se nebáli jít do hry a částečné střelecké zlepšení, kdy hráči začali zakončovat více na jistotu a méně na parádu.

Po prohraném čtvrtfinále pak kluci vybojovali v celkovém pořadí 5. místo. Nejlepším střelcem turnaje se pak stal domácí hráč Kvido Jakubů.

Áčko mužů další vítězství... Tentokrát proti Ml. B

Přidáno 2014-10-06 autor   |   kategorie Muži

Lokomotiva Vršovice „A“ – TJ AŠ Mladá Boleslav „B“

V neděli 6.10.2014 jsme nastoupili do utkání na domácím hřišti proti TJ AŠ Mladá Boleslav, loňského vítěze SRL.
Odkaz na videozáznam zápasu: zde

Soupeř sice na utkání přijel jen v 9ti hráčích, nicméně na kvalitě mu to rozhodně neubralo, vždyť  5 z 9ti hráčů soupeře nastoupili den předtím do utkání 2. Ligy SVČ.

Do zápasu jsme konečně nastoupili v předpokládané plné sestavě (absentovali jen O. Sůra a S. Doležal) a tak byla naše očekávání vysoká. Před zápasem jsme si řekli, že nejdůležitější je požadavek na plnou koncentraci a zodpovědné plnění úkolů a zdá se, že hráči pochopili, že týmové úkoly jsou vysoko nad individuální činností.

Strana 39 z 39     « 37 38 39Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice