Vybojované dva body ve Zruči - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Vybojované dva body ve Zruči

Přidáno 2016-02-29 autor   |   kategorie Mladší žáci

V sobotu 27. 2. vstoupili do jarních druholigových bojů i muži Lokotky. Na horké půdě ve Zruči nad Sázavou, odkud se snadno body nevozí, se postavili domácí Jiskře. V prvním vzájemném utkání se soupeři rozešli smírně a i tentokrát se hrála vyrovnaná partie až do konce. S rozdílem, že po šedesáti minutách se naši muži radovali z vítězství 28:26, a důležitých dvou bodů.

Mužům Lokotky se dařilo v zimní přípravě. A plni odhodlání, potvrdit kvalitní přípravu, vstoupili do utkání. Dařila se souhra v útoku, kterou podpořili kvalitní obranou a začali si od začátku budovat náskok. Ve dvacáté minutě byl náskok již čtyřbrankový 11: 8 a domácí byli nuceni si vzít oddechový čas. Po něm hráči Jiskry přidali v útoku na důrazu a po několika zbytečných vyloučeních hráčů Lokotky, se dostali zpět do zápasu. V tomto úseku hry se Lokotce přestalo střelecky dařit a mohli děkovat brankaři Martochovi, že po prvním poločase byl stav pouze 13:12 pro Jiskru.

Po změně stran se hra zrychlila a branky z rychlých útoků přibývali na obou stranách. Trochu lépe se ale dařilo domácím, kteří využili technických chyb hráčů Lokotky a zvýšili svůj náskok již na pětibrankový rozdíl. Zdálo se, že utkání směřuje k vítězství domácích, ale hráči Lokotky utkání nevzdali. Změnili obranný systém a v útoku se vrátili ke kombinační hře z úvodu utkání. Pomalu ukrajovali rozdíl ve skóre a tři minuty před koncem se jim podařilo brankový rozdíl smazat úplně. V dramatické koncovce hráči udrželi pevné nervy a s přispěním výborných zákroků brankáře Martocha zvítězili 28:26.

Zruč nad Sázavou vs. Lokomotiva Vršovice 26:28 (13:12)

Sestava a branky:
Pavel Martoch, Chvojka, Daniel Perníček Zíka (2), Pujman, Bránik (3), Tomáš Hruška (3), Honza Balcer (4), Jiří Belšán (2), Dan Adensam (3), Polák (4), Maier (2), Ctibor (2), Jan Kovář (1), Ondřej Kroutil (2) 
Trenér: 
Antonín Pokorný  

Komentář trenéra:

Jsem šťastný, že se nám podařilo získat dva body, které nás v tabulce přiblížili k našim soupeřům. Věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání.  Z naší strany to bylo odpracované a musím sportovně uznat, že jsme měli i velkou dávku štěstí, kterému jsme ovšem šli naproti. Po zimní přípravě jsem na hráčích viděl velké odhodlání, ale ostré utkání je vždy o něčem jiném. Tím, jak se hráči vypořádali s nepříznivým vývojem v druhém poločase, ukázali charakter, který si na tomto týmu nesmírně vážím. Byl to skvělý týmový výkon, který podpořili oba brankaři skvělými zákroky.  

 

TJ Lokomotiva VršoviceFotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice