Minižáci na MINI CUPU 2016 bez bodu - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Minižáci na MINI CUPU 2016 bez bodu

Přidáno 2016-02-04 autor   |   kategorie Minižáci

První přípravný turnaj ve velké házené , byl především určen ročníkům 2005 a 2006 , aby získávali zkušenosti v nadcházející sezóně . Bohužel účast těchto hráčů , byla velmi malá . Na hřiště jsme nastupovali pouze s 5 hráči této kategorie , které doplnili dva hráči z přípravky .

První zápas proti TJ Dukle Praha 6 - 2006 nebyl však vůbec špatný . Na to , že i minižáci mají trochu pomalejší starty , v obraně i v útoku jsme si vedli celkem dobře . Vyvarovali jsme se technickým chybám a se soupeřem dokázali po celé utkání držet krok . Avšak v poslední vteřině utkání , za zvuku sirény , soupeř vstřelil rozhodující branku , která rozhodla o utkání 4 : 3 ve prospěch soupeře .

Loko Vršovice / TJ Astra - 2 : 3 Opět vyrovnaný soupeř pro Lokotku . V tomto utkání se nám trochu začali střelecky projevovat naše krajní spojky , kdy po uposlechnutí rady trenéra , správného postavení rychlý náběh pro přihrávku , chycení balonu , přinesl krajním spojkám ovoce , v podobě vstřelené branky . Nerozhodný výslek v utkání , jsme však nedokázali udržet a opět se soupeř dostal do vedení .

Zápas se Zručí nad Sázavou , byl zcela v rukou soupeře . Začali jsme dělat spoustu technických chyb , nedokázali si přihrát , chyběli náběhy pro přihrávky , nedokázali ubránit soupeře 1 na 1 ho . Naše krajní spojky bohužel úplně zapomínali na naše křídla , celá hra byla pouze v přihrávkách mezi sebou a soustředila se ke středu hřiště . Tím pádem jsme nemohli projít přez soupeře obranu . A tomu i odpovídal výsledek celého utkání . Loko Vršovice / TJ Zruč nad Sázavou - 2 : 10

Sil týmu ubývalo , tak ani zápas proti Chomutovu nepřinesl vítězství . Odpovědnost na sebe vzal , v tomto zápase Olík , který byl i bohužel jediným střelcem dvou vstřelených branek . Opět nám krajní spojky odřezávali křídla , tlačili hru ke středu , i když jsem jim stále před každým utkáním vysvětlovala , kde mají stát . Loko Vršovice / Chomutov - 2 : 5

Jakoby chuť do hry a bojovnost se nám úplně vytratila a poslední dva zápasy jsme zcela vzdali . Spoustu technických chyb , přihrávky soupeřovi do ruky , žádný důraz v obraně , to vše v zápasech chybělo . Úplně jsme se odevzdali soupeři . Jak s týmem Strakonic ( 2 : 7 ) , tak tým TJ Dukly Praha 6 2005 .

Hráče ovšem musím za jedno pochválit . Tím , že účast byla slabá , dokázali odběhat všechna utkání bez střídání .

Hodnocení jednotlivců :

Benjamin Frýdl : 0 branek Ben po celý turnaj byl na postu brankáře . Mnohdy svými zákroky podržel celý tým . Není šikovný pouze v brance , ale i v poli dokáže být užitečným hráčem . Od minulého roku se ohromně zlepšil , vidím na něm velký posun dopředu . Domnívám se , že házená ho opravdu baví . Jen jednu malou výtku Bene : při rozehrávání hry z brankoviště , počkej až tvůj spoluhráč bude volný a bude blíže brankovišti . Ale to časem vychytáme . Bene velká pochvala .

Oliver Hurt : 5 branek Olík byl nejlepším střelcem týmu . Má cit pro hru , je rýchlý a přemýšlí . Dala jsem ho na střední spojku . Není na tento post zvyklý , ale vedl si tam výborně . Musíme ale hrát a naučit se spolupracovat s krajníma spojkama . Olík dokáže svým uvolněním stáhnout na sebe soupeře , ještě dokáže odhodit balon a připravit prostor pro krajní spojky . Ty toho bohužel nevyužívali , ale to se naučíme . Máme na čem pracovat . Celkově Tě Olíku chválím , byl jsi tahounem týmu , i když na Tobě byla vidět únava .

Marek Marián : 2 branky Marek , post krajní spojky . Máru chválím za snahu střílet . Byl vlastně jediná krajní spojka , která se o to pokoušela . Jen je třeba zapracovat na správném postavení , načasování přihrávky . Máro , než budeš chtít střílet , tak nech projít aspoń jednou dokola rychlou lajnu . Od křídla pěkně přihrávkama až na druhou stranu a pak až se míč dostane opět k tobě , pěkný , rychlý náběh a střela . Vždy je ale mezi tím dobré , koukat co dělá obrana . Zda se posouvá a kde je prostor pro náběh. Dost často jsi střílel ze stoje , to znamená , že jsi stál u soupeře , v ruce balón a pokus o střelu . Truchu vyspělejší tým , tě mezi 6 a 9 , nenechá ani odhodit , ten tě přeruší . Máro máme na čem pracovat a věřím , že budeš jednou ostrou spojkou . Jinak Tě také chválím , snažil jsi se .

David Hasmann : 1 branka Davide , trošku jsem na Tebe sázela , že se budeš více snažit o střelbu . Na tréninku se dokážeš rychle rozběhnou , máš sílu , švih ....ale ...nestojí tam obrana , vidˇ .-) . Neboj se příště na sebe vzít víc odpovědnosti , jak jsem psala u hodnocení Olíka . Ten ti dokáže pěkně na sebe stáhnout soupeře a budeš mít větší prostor pro střelu . Nebudu na tebe křičet že střílíš , ba naopak Tě pochválím . Musím Tě pochválit za práci v obraně . Snažil jsi se hlídat svého soupeře a i pomáhat střední spojce . Davide makej na sobě a jak jsem psala u Máry , také věřím , že jednou budeš ostrou spojkou .

Mirek Petruska : 0 branek Míra , nejmladší hráč našeho týmu , vlastně ještě přípravka . Nikdy nehrál velkou házenou , nezná moc ani pravidla . Moc mile mě ale překvapil . Hrál na postu pika , ale smekám před jeho nasazením . Celý turnaj odběhal , bojoval , snažil se nic nepokazit , spíš si i dát gól . Míro , i když jsme nevyhráli žádný zápas , jdeme dál , budeme bojovat a budeme se více učit na trénincích a svou práci pak zúročíme na hřišti . Nevzdávejto , bojuj . Jsi velmi šikovný a jednou budeš opravdu dobrý házenkář .

Jindra Hurt : 1 branka Jindra se ke hře moc nedostal . Spojky nám odřezávali křídla . V obraně si hlídal svého soupeře , tak vlastně není , co bych vytkla . Jen snad jedna věc : Jindro , i když se nedostáváš k míči , stále sleduj hru , stále hledej prostor , kam si můžeš jako křídlo naběhnout . I když ti nepřihrají , nevadí , vrať se zpátky na svůj post . Jindro , ono to jednou vyjde a ty spojky ti přihrají . Bude to chvilku trvat , ale hlavně nezoufej . Učit se vidět vzájemně , tedy jeden druhého , to bude ještě hodně dlouho trvat . Jsi šikovný a hlavně jediný levák v týmu . Pracuj na sobě dál . Také tě chválím .

Oliver Boroš : 2 branky Oliva , chvilku na středu , chvilku křídlo . Oliva díky své nesoustředěnosti , několikrát zbrkle odhazoval přihrávky , přímo soupeři do rukou . Vím , nemá tolik zkušeností s velkou házenou . Musí se to naučit . Olivo , klidně příště vezmi do ruky balon a pokus se o uvolnění , budu za to velmi ráda a i tě pochválím . Bohužel jsi se o žádnou akci nepokusil . Nevadí . Jsi jinak velmi šikovný , to vím , ale příště to zkusíme , ano ? Pracuj na sobě dál , poslouchej pokynů trenérů a budeš lepší hráč .

Turnaj byl velmi dobře obsazen , odnášíme si spoustu zkušeností a budeme dále na sobě pracovat . Děkuji všem za účast , rodičům za pomoc u stolku časomíry .

R.

TJ Lokomotiva VršoviceFotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice