Remíza doma s TJ Náchodem - Lokomotiva Vršovice

• Muži B:

Remíza doma s TJ Náchodem

Přidáno 2016-02-28 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Z pohledu trenéra:

Začátek zápasu vypadal lépe pro nás, díky tomu, že klukům se dařila střelba, přechod do útoku a v obraně nepouštěli soupeře do vyložených gólových příležitostí. Tento průběh ukazoval k jasnému výsledku a v 16. minutě první půli bylo příznivé skóre pro nás 7:3. Bohužel v té chvíli si hráči vybrali deseti minutový úsek, kdy se jim přestalo na hřišti dařit a poslední rána prvního poločasu bylo vyloučení jednoho klíčového hráče do konce zápasu. Stav o poločasu remíza 10:10.

Druhé půlka se nesla ve znamení vyloučení a dotahování soupeře. Tento průběh znamenal pro nás hodně improvizování, protože díky červené kartě v první půlce jsme měli k dispozici jen tři spojky, což se ale změnilo v 16. minutě. Po řadě vyloučení přišla řada na další červenou kartu za tři dvouminutové tresty, jenž byla pro nás další velká rána, jelikož se jednalo o našeho nejlepšího střelce Jakuba Davida.

Zápas tak gradoval až do konce, hrálo se na dva pivoty a na dvě spojky. Kluci se nicméně nevzdávali a bodovali až do poslední minuty zápasu. Za  vyrovnaného stavu jsme v poslední minutě bránili, jak to jen šlo. Velmi se nám ulevilo, když rozhodčí v posledních 20 vteřinách odpískal soupeři technickou chybu. Měli jsme tak velkou šanci strhnout výsledek na svou stranu, nicméně po oddechovém čase už se skóre neměnilo. Zápas tak skončil zaslouženou remízou 22:22.

V poslední řadě musím pochválit všechny hráče za obětavost a nasazení. Hlavně bojovnost byla velká a o to cennější, když máme velký problém s nemocemi a těžko se nám skládá tým.