Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Po velkém dramatu remíza

Přidáno 2016-03-15 autor   |   kategorie Muži

V neděli 13. 3. muži Lokotky hostili v dalším druholigovém utkání v domácí Albert aréně Šťáhlavy. Již na podzim se s tímto soupeřem vydatně natrápili a ani tentokrát to nebylo jinak. V utkání bohatém na góly, velké zvraty a ostré souboje si i nároční diváci museli přijít na své. Po závěrečné dotahované nakonec muži brali bod za remízu 28:28.

Komentář zápasu 6.3. proti Sokolu Vršovice

Přidáno 2016-03-14 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Vršovické derby

V neděli jsme odehráli derby zápas o primát Vršovic se Sokolem. Kluci byly příliš nažhavení na derby a moc chtěli, soupeří vrátit zbytečnou prohru z podzimu, kde se nám vůbec nedařilo. No jak každé derby tak ani tohle předem nemělo favorita a taky proto jsem kluky hned od začátku nabádal, aby tenhle zápas brali jako každý jiný mistrák a brali ho zodpovědně od začátku.

No bohužel od začátku bylo všechno jinak, kluci byli nervózní, báli se jít v obraně do soupeře agresivně a v útoku zas vše dělali individuálně a nehráli jako kolektiv, co se nám osvědčilo v zápasech před derby. Zápas se tak pro nás nevyvíjel příznivě a furt jsme museli soupeře dotahovat. Naštěstí taky soupeř dělal spoustu chyb a konec poločasu jsme šli do vedení o jedinou branku.

Ve vršovickém derby Lokotka na soupeře nestačila

Přidáno 2016-03-09 autor   |   kategorie Muži

První březnovou neděli zavítal do Albert Arény nejtěžší možný soupeř Sokol Vršovice. Přestože střety dvou velkých vršovických rivalů mohou mít různé zápletky, tentokrát nebylo o favoritovy pochyb. Vedoucí tým ligy napěchovaný hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží jasně přesvědčil, že to s postupem do první ligy myslí opravdu vážně a s přehledem zvítězil.

Videozáznam Lomotiva proti Sokolu Vršovice

Přidáno 2016-03-06 autor   |   kategorie Ostatní

Kdo se chce podívat na videozáznam utkání Lokomotiva Vršovice proti Sokolu Vršovice, které skončilo vítězstvím domacího celku Lokomitivy 32:27, tak zde odkaz. (videa ještě budou doplněná)

Záznam zápasu Mužů A zde

Mladší dorostenci změřili síly s Kutnou Horou

Přidáno 2016-03-05 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Chybělo málo a dva body by byly doma

Na další mistrák jsme se vydali do Zruče nad Sázavou, kde hraje domácí zápasy Kutná Hora, která byla favoritem před utkáním. Bohužel další zápas, kdy jsme měli problém poskládat sestavu pro zranění a nemocím, tak jsem byl nucen na zápas také nominovat dva hráče ze starších žáků. Začátek zápasu byl vyrovnaný a postupem času jsme dokonce soupeře přehrávali a vedli o 1-2 branky a bylo vidět na hráčích, jak jsou odhodlaní tenhle zápas zabojovat o co nejlepší výsledek. Dařila se nám střelba a taky souhra hlavně ze spojek, kde hodně práce udělal Filip Švejcar a také ještě starší žák Jáchym Klečánek, který se skvěle zhostil postu na střední spojce a byl taky hrozbou pro soupeře. V obraně jsme větší část zápasu bránili systémem 1-2-3 a bylo vidět, že domácí tým má s touto obranou hodně velký problém. Přibývajícím časem ubývaly sily a najednou se soupeř začal víc osmělovat a dotahovat. Naopak na naše hráče se trochu vznesla nervozita a bylo to najednou všechno obráceně, čehož byl poločasový výsledek 17:15 pro domácí.

Strana 37 z 39     « 36 37 38 »Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice