Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Vybojované dva body ve Zruči

Přidáno 2016-02-29 autor   |   kategorie Mladší žáci

První jarní zápas

V sobotu 27. 2. vstoupili do jarních druholigových bojů i muži Lokotky. Na horké půdě ve Zruči nad Sázavou, odkud se snadno body nevozí, se postavili domácí Jiskře. V prvním vzájemném utkání se soupeři rozešli smírně a i tentokrát se hrála vyrovnaná partie až do konce. S rozdílem, že po šedesáti minutách se naši muži radovali z vítězství 28:26, a důležitých dvou bodů.

Mužům Lokotky se dařilo v zimní přípravě. A plni odhodlání, potvrdit kvalitní přípravu, vstoupili do utkání. Dařila se souhra v útoku, kterou podpořili kvalitní obranou a začali si od začátku budovat náskok. Ve dvacáté minutě byl náskok již čtyřbrankový 11: 8 a domácí byli nuceni si vzít oddechový čas. Po něm hráči Jiskry přidali v útoku na důrazu a po několika zbytečných vyloučeních hráčů Lokotky, se dostali zpět do zápasu. V tomto úseku hry se Lokotce přestalo střelecky dařit a mohli děkovat brankaři Martochovi, že po prvním poločase byl stav pouze 13:12 pro Jiskru.

Turnaj o LOKOPOHÁR- mladší žáci

Přidáno 2016-01-11 autor   |   kategorie Mladší žáci

Turnaj o LOKOPOHÁR očima trenéra Jakuba Mach

První turnaj, která kategorie mladších žáků odehrála v novém roce se již podle tradice stal domácí boj o LOKOPOHÁR. Tento turnaj má již několik let po sobě plnou účast osmi družstev, čímž je umožněno hráčům dopřát zážitek z play off.

Po prvních čtrnácti dnech trénování byla na hráčích vidět velká nesehranost. Po střelecké a obranné stránce nám velmi pomohl návrat Jana Bolehovského, který z důvodu zranění nehrál celý podzim. Na tomto návratu ale bylo vidět, že ostatní spoluhráči ještě úplně nevědí, jak spolu hrát. Jelikož se ale jednalo o přípravný turnaj, bylo důležité zkoušet spoustu variant a tak se většina hráčů protočila na všech postech. Nebylo to sice vždy úspěšné a bylo vidět velké množství chyb, každopádně z toho důvodu se přípravné turnaje hrají.

V celkovém hodnocení tak lze udělat několik závěrů. Prvním z nich je určitě nedostatek pohybu, jak v útočnné, tak v obranné činnosti. Ta se projevovala hlavně v první části turnaje. Play off už z tohoto pohledu vypadalo lépe. V druhé řadě se ve hře vyskytlo spoustu technických chyb. To byl vlastně rozhodující faktor ve čtvrtfinále proti Sokolu Vršovice. Kluci se určitě musí naučit více spolupracovat. Bylo vidět, že hodně spoléhají na dva střelce. Každopádně hezké akce hrát umí, několik jich bylo vidět a na tom se musíme pokusit zapracovat. Nemůžeme ale samozřejmě předpokládat, že hráči v tomto věku nebudou dělat chyby. Jako pozitivní lze určitě brát zapojení nováčků, kteří se nebáli jít do hry a částečné střelecké zlepšení, kdy hráči začali zakončovat více na jistotu a méně na parádu.

Po prohraném čtvrtfinále pak kluci vybojovali v celkovém pořadí 5. místo. Nejlepším střelcem turnaje se pak stal domácí hráč Kvido Jakubů.

Strana 7 z 7     « 5 6 7Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice