Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Mladší dorostenci změřili síly s Kutnou Horou

Přidáno 2016-03-05 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Chybělo málo a dva body by byly doma

Na další mistrák jsme se vydali do Zruče nad Sázavou, kde hraje domácí zápasy Kutná Hora, která byla favoritem před utkáním. Bohužel další zápas, kdy jsme měli problém poskládat sestavu pro zranění a nemocím, tak jsem byl nucen na zápas také nominovat dva hráče ze starších žáků. Začátek zápasu byl vyrovnaný a postupem času jsme dokonce soupeře přehrávali a vedli o 1-2 branky a bylo vidět na hráčích, jak jsou odhodlaní tenhle zápas zabojovat o co nejlepší výsledek. Dařila se nám střelba a taky souhra hlavně ze spojek, kde hodně práce udělal Filip Švejcar a také ještě starší žák Jáchym Klečánek, který se skvěle zhostil postu na střední spojce a byl taky hrozbou pro soupeře. V obraně jsme větší část zápasu bránili systémem 1-2-3 a bylo vidět, že domácí tým má s touto obranou hodně velký problém. Přibývajícím časem ubývaly sily a najednou se soupeř začal víc osmělovat a dotahovat. Naopak na naše hráče se trochu vznesla nervozita a bylo to najednou všechno obráceně, čehož byl poločasový výsledek 17:15 pro domácí.

Lokomotiva Vršovice posílila

Přidáno 2016-03-01 autor   |   kategorie Muži

Dva noví hráči v týmu

V sobotu vstoupili hráči Lokotky do druhé poloviny soutěže. Kromě tradičních opor se na výhře 28:26 ve Zruči nad Sázavou podíleli i dva noví hráči. Michal Polák a Dan Adensam v utkání zanechali výraznou stopu a naznačili, že mohou Lokotce pomoci v bojích o udržení ve druhé lize. Našim fanouškům přinášíme krátké představení obou posil.

Michal Polák

Zkušený pětatřicetiletý hráč, který přichází na hostování ze Sokola Úvaly. Je využitelný jak na pozici levé, tak pravé spojky. Jeho předností je tvrdá střelba z větší vzdálenosti, přehled na hřišti a především obranná hra. Díky svým fyzickým parametrům neuhne před žádným soubojem.

Dan Adensam

Teprve dvacetiletý hráč, který přichází na limitovaný přestup z Rožnova pod Radhoštěm, kde na podzim vstřelil 46 branek ve druhé lize. Jedná se na první pohled o nenápadného, ale pracovitého hráče, který se na hřišti prezentuje výborným čtením hry, komplexní útočnou činností a skvělými technickými kousky.

Vybojované dva body ve Zruči

Přidáno 2016-02-29 autor   |   kategorie Mladší žáci

První jarní zápas

V sobotu 27. 2. vstoupili do jarních druholigových bojů i muži Lokotky. Na horké půdě ve Zruči nad Sázavou, odkud se snadno body nevozí, se postavili domácí Jiskře. V prvním vzájemném utkání se soupeři rozešli smírně a i tentokrát se hrála vyrovnaná partie až do konce. S rozdílem, že po šedesáti minutách se naši muži radovali z vítězství 28:26, a důležitých dvou bodů.

Mužům Lokotky se dařilo v zimní přípravě. A plni odhodlání, potvrdit kvalitní přípravu, vstoupili do utkání. Dařila se souhra v útoku, kterou podpořili kvalitní obranou a začali si od začátku budovat náskok. Ve dvacáté minutě byl náskok již čtyřbrankový 11: 8 a domácí byli nuceni si vzít oddechový čas. Po něm hráči Jiskry přidali v útoku na důrazu a po několika zbytečných vyloučeních hráčů Lokotky, se dostali zpět do zápasu. V tomto úseku hry se Lokotce přestalo střelecky dařit a mohli děkovat brankaři Martochovi, že po prvním poločase byl stav pouze 13:12 pro Jiskru.

Remíza doma s TJ Náchodem

Přidáno 2016-02-28 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Lokomotiva Vršovice vs. TJ Náchod

Z pohledu trenéra:

Začátek zápasu vypadal lépe pro nás, díky tomu, že klukům se dařila střelba, přechod do útoku a v obraně nepouštěli soupeře do vyložených gólových příležitostí. Tento průběh ukazoval k jasnému výsledku a v 16. minutě první půli bylo příznivé skóre pro nás 7:3. Bohužel v té chvíli si hráči vybrali deseti minutový úsek, kdy se jim přestalo na hřišti dařit a poslední rána prvního poločasu bylo vyloučení jednoho klíčového hráče do konce zápasu. Stav o poločasu remíza 10:10.

 Druhé půlka se nesla ve znamení vyloučení a dotahování soupeře. Tento průběh znamenal pro nás hodně improvizování, protože díky červené kartě v první půlce jsme měli k dispozici jen tři spojky, což se ale změnilo v 16. minutě. Po řadě vyloučení přišla řada na další červenou kartu za tři dvouminutové tresty, jenž byla pro nás další velká rána, jelikož se jednalo o našeho nejlepšího střelce Jakuba Davida.  

MLADŠÍ DOROST

Přidáno 2016-02-23 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Remíza s Náchodem

První jarní utkání mají za sebou mladší dorostenci. V dramatickém utkání vybojovali bod proti soupeři z Náchoda.
Loko Vršovice : TJ Náchod 22:22

Detaily utkání naleznete zde:
http://www.muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=44871&cmpid=57

Strana 33 z 34     « 32 33 34 »Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice