Lokomotiva Vršovice- Články - Rozhovor s kapitánem starších dorostů

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Rozhovor s kapitánem starších dorostů

Přidáno 2017-09-13 autor   |   kategorie Starší dorostenci

V sobotu 9. záři naši starší dorostenci odehráli zápas ve Dvoře Králové. Přivezli první body a my jsme si odchytli kapitána Martina Hackla a udělali s nim rozhovor.
 
Máš za sebou první zápas sezóny se šťastným koncem, jak jsou pocity?

Moje pocity po prvním zápase jsou výborné. Jsem spokojený s hrou, kterou jsme předvedli jak v obraně, tak i v útoku. Předvedli jsme velké nasazení po celou dobu zápasu, který nakonec lépe skončil pro nás. Především bych chtěl vyzdvihnout bojovnost  všech kluků v týmu. Jsem hlavně rád, že to dopadlo takhle. Prostě celkově byl tento zápas od nás výborně zvládnutý.

Vrátím se zpátky na dobu před zápasem. Nová sezóna přinesla změny v týmu, např. nový hráči, kteří přišli z mladšího dorostu a naopak odchod hráčů do mužů. Jak se tyto změny projevili na přípravě do sezóny?

Já si nemyslím, že se zase tolik změnilo. Většina kluků, co přišla do staršího dorostu, už za nás hrála loni většinu zápasů. Což si myslím, že nám letos může hodně pomoci. A co se týče kluků, co odešli, zase tolik jich nebylo. Celkově bych naši přípravu hodnotil jako povedenou.

Teď zpátky k zápasu. S Dvorem Králové jste minulou sezonu nehráli, jaké byly vaše očekávání a co se naplnilo? Bylo něco překvapením?
Abych řekl pravdu, tak jsme nic neočekávali. Jediné, co jsme věděli,  bylo to, že tenhle zápas chceme urvat pro nás, abychom se na začátku sezony uvolnili a byli v klidu do dalších zápasů. Já za sebe jsem očekával, že soupeř bude chtít to samé co my. Od začátku do nás šli poměrně tvrdě, ale na to my odpověděli stejnou mincí. Ke konci utkání bylo vidět, že soupeři došli síly.

Nemohl jsem si nevšimnout, že s novou sezonou jste i přišli s novými dresy, které navazuji na oslavu 50 let mezinárodní házené v klubu. Jak se ti líbí nové logo a změny, které přicházejí?
Logo a změny se mi líbí. Určitě je pro mě čest hrát za klub s tak dlouhou tradicí a jsem rád, že jsem jeho součástí

Sezóna je ještě na začátku, ale určitě máte cíle, které chcete dosáhnout, jaké to jsou?
Naše cíle jsou hrát pěknou házenou, na kterou se bude dát dívat. Dalším cílem je držet se ve středu tabulky a výš. Myslím si, že tento tým na to určitě má.

Přeji vám, ať máte úspěch a jak jste začali, tak budete pokračovat.
Díky za přání a pokusíme se naplnit všechny cíle, které jsme si stanovili.

TJ Lokomotiva Vršovice

Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice