• minižáci:
  • Muži B:

Horká půda v Sezimově Ústí

Přidáno 2017-02-15 autor   |   kategorie Starší dorostenci

V neděli  12.2. nás čekala předehrávka zápasu v  Sezimově Ústí proti místnímu Spartaku. Věděli jsme, že jsou ve hře dva důležité body a také, že stejně jako soupeř, tak i my budeme mít k dispozici plný kádr.
Začátek byl z obou stran velmi opatrný, kdy ani jeden z týmů nechtěl udělat větší chybu. Našemu týmu se to dařilo až do dvanácté minuty. Vinou našich chyb a nepřesností nám soupeř odskočil na 9:5. Naši hráči však nesložili zbraně a hlavně díky povedeným přechodům do rychlého protiútoku svítilo minutu před koncem poločasu na tabuli skóre 13:12 pro domácí. Do šaten se nakonec šlo za stavu 14:12.

Druhý poločas začal stejně, jak skončil první, obě družstva se snažila využívat rychlého přechodu do protiútoku a vytvářet si situace s jednoduchým zakončením. Díky brejkům a jednoduchým gólům tak skóre rostlo na obou stranách. Během celého poločasu Lokomotiva zaostávala o jednu až tři branky. Bohužel, ve chvílích kdy jsme zaostávali jen o jednu branku, jsme nebyli schopni vyrovnat a využít psychickou výhodu.  Tři minuty před koncem, jsme měli poslední šanci na vyrovnání. Bohužel se nám opět nepodařilo skórovat a soupeř dvěma rychlými góly stanovil konečné skóre 31:28 pro domácí Sezimovo Ústí.