• minižáci:
  • Muži B:

Z Mladé Boleslavi se vrátili muži A bez bodu

Přidáno 2016-09-20 autor   |   kategorie Muži

Hned na úvod letošní sezóny druhé ligy čekal na muže Lokotky nepříjemný výjezd na hřiště silného soupeře z Mladé Boleslavi. Domácí si našim hráčům připravili hořký dárek na uvítání v severočeské lize. Rychlou a agresivní házenou uštědřili našim mužům porážku 31:17.

Úvod utkání poznamenal posunutý začátek zápasu, kdy již převlečení hráči čekali na úklid haly. Chyby a nepřesnosti v zakončení na obou stranách drželi skóre vyrovnané do desáté minuty. Pak domácí zpřesnili obranu a dostali se až do šestibrankového vedení. Po dalších chybách v útočné polovině a rychlých kontrech soupeřů si náš tým vzal oddechový čas. Změnil obranu a do poločasu dokázal brankové manko zmírnit na čtyřbrankové.

Do druhého poločasu vlétli naši hráči sebevědomě. Agresivní obranou s několika zisky míče dotáhli okamžitě soupeře na jednu branku, ale to jako by bylo vše. Následně úplně odešli. Domácí se zklidnili a začali opět předvádět svoji rychlou hru podpořenou výtečným brankářem, který našim střelcům připravil pěkně dlouhé frustrující chvilky. Mladá Boleslav z rychlých útoků navyšovala brankový rozdíl až na konečných 31:17.

Již v následujícím utkání přijede do Bubble arény rezervní tým extraligových Lovosic a dá se očekávat opět rychlé utkání. Jak si povedou naši hráči poprvé v této sezóně před domácími diváky můžete shlédnout v neděli v 15:30. Přijděte fandit!

TJ Mladá Boleslav : HC Loko Vršovice 31:17 (16:12)