• minižáci:
  • Muži B:

SK Praha 4 potvrdil roli favorita

Přidáno 2016-04-26 autor   |   kategorie Muži

Lídr tabulky zavítal do Albert arény a přesvědčil přítomné fanoušky o svých kvalitách. Hráči Lokotky dokázali silnému soupeři vzdorovat pouze třetinu utkání. Nakonec si hoste v poklidu odvezli dva body za výhru 22:34 po poločase 12:20.

Výsledek prvního poločasu byl pro domácí krutý. Od úvodu utkání drželi s favoritem krok a drobné nedůslednosti v obraně dokázali rychlým přechodem do útoku vymazávat. Průběh zápasu tak byl nečekaně vyrovnaný. Skóre se otáčelo na obě strany do devatenácté minuty, kdy domácím zvlhl střelný prach. A z remízového stavu byl do poločasové přestávky osmi brankový rozdíl.

Ani vstup do druhé půlky domácím nevyšel. Po zbrklé koncovce se hráči Prahy 4 dostávali do rychlých kontrů, které s přehledem zakončovali. První branku druhé půle se domácím podařilo vstřelit až ve dvanácté minutě, kdy brankový rozdíl byl již děsivých čtrnáct branek. A tak utkání se v druhé části v podstatě jen dohrávalo. A otázkou bylo o kolik branek utkání dopadne.

Lokomotiva Vršovice: SK Praha 4 22:34 (12:20)