Stavíme si sen (halu) - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Stavíme si sen (halu)

Přidáno 2022-09-13 autor   |   kategorie Ostatní

Před 7 lety jsme začali na Loko Vršovice snít sen o vlastní sportovní hale s moderním povrchem a menší ekonomickou zátěží než je nafukovací hala. O sportovní hale, která nejen poskytne zázemí našemu klubu, ale pomůže i dalším subjektům s prostory pro sportovní aktivity. Podnikli jsme spoustu kroků a investovali nemalé časové i finanční prostředky k naplnění našeho snu.

Tento sen je nyní ohromně blízko. Jediné, co nám ještě chybělo je získání finanční podpory od Národní agentury sportu, bez které bychom to realizovat nedokázali. Podporu od NSA jsme obdrželi, stejně jako od hlavního města Prahy a velmi kladně se k projektu postavila i naše městská část Prahy 10. Obrovské poděkování patří i Václavu Vlčkovi (zastupitel za hnutí Desítka pro Domácí), který nám v přípravě projektu byl velmi nápomocen. Ale velký dík patří i dalším, kteří nám s tak velkou "akcí" pomáhají.

Proto s radostí můžeme oznámit, že od 1.9. se místo našeho hřiště začala stavět sportovní hala s předpokládaným dokončením v polovině roku 2023. Není, ale hotovo. Teprve vykopáváme. Ještě to bude dlouhá cesta.

Pro nás to hlavně znamená, že sezóna nebude standardní a bude dost komplikovaná jak pro nás, tak pro hráče a rodiče našich hráčů, protože nebudeme moci využívat naše sportoviště.

Omlouváme se tedy, že nejspíš nebudeme moci Vám ani Vašim dětem v následujícím školním roce poskytnout naše služby v takové podobě jaké jste byli zvyklí a prosím Vás moc o trpělivost a případnou schovívavost. Museli jsme naše tréninky přesunout na různá místa v Praze, proto prosíme v případě zájmu o tréninky v našem klubu, sledujte naše stránky a nebo rovnou kontaktujte trenéry, kteří vás navedou a podají správné informace.

S vidinou naplnění našeho snu, jsme připraveni tuto sezónu zatnout zuby a makat. Zachovejte nám tedy přízeň, a držte pěsti ať vše dobře dopadne.

TJ Lokomotiva Vršovice

Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice