Soustředění mládeže 2022 - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:



Soustředění mládeže 2022

Přidáno 2022-08-22 autor   |   kategorie Mládež

Tradičně v polovině srpna vyrazili naše mládežnické složky na týmové soustředění. V příjemném prostředí Stráže pod Ralskem strávili kategorie mladších a starších žáků a mladších a starších dorostenců programově nabitý týden, ve kterém se věnovali především házené, ale také budování vztahů v nově se tvořících kolektivech.

V polovině srpna tradičně zahajují naše mládežnické složky přípravu na novou sezónu soustředěním. Stráž pod Ralskem pro náš klub tradičně nabízí příjemné prostředí včetně dobré restaurace a vhodných venkovních a vnitřních sportovišť. Současně je ideálním místem pro věnování se teambuildingových aktivit mimo tréninkové hřiště.

Mladší a starší žáci se plně věnovali poprázdninovému seznámení se s míčem, rozvoji individuálních herních činností a průpravným hrám. V programu nechyběly ani týmové aktivity na utváření kolektivu a dovednostní soutěže, ve kterých se hráči snažili ze sebe vymáčknout maximum.

Dorostenci kromě míče, haly a herních systémů poznávali i krásy okolí Stráže pod Ralskem. Nechyběly ani týmová setkání, kde se hráči mohli dozvědět jak funguje jejich tělo a co je potřeba k podání optimálního výkonu. Soustředění bylo tradičně zakončeno přátelskými utkáními a všichni si užili závěrečné volné odpoledne spojené s grilováním a společenskou zábavou.

Obrovské díky patří všem účastníkům za nasazení a přístup k soustředění. Speciálně pak velké poděkování míří k trenérům, kteří ve svém volném čase připravili pro hráče opravdu výživné, ale současně příjemné prostředí, ve kterém se hráči mohou zlepšovat a prohlubovat svůj vztah ke sportu.

Už nyní se těšíme na to, co nám nová sezóna přinese.

TJ Lokomotiva Vršovice









Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice