Minižáci odehráli další dva turnaje - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Minižáci odehráli další dva turnaje

Přidáno 2022-03-07 autor   |   kategorie Minižáci

Další dva turnaje v miniházené mají za sebou naši nejmenší hráči. Minulý týden do Kobylis vyrazily dvě naše družstva a další tým si zahrál o víkendu na turnaji Sokolu Vršovice. Máme radost, že se naše děti turnajů účastní s radostí a ti, kteří na turnaj nemohli kvůli prázdninám to řádně rozesmutnilo, ale to nevadí. Turnajů bude ještě celá řada.

Turnaj v Kobylisích sehrálo naše Áčko a smíšené Béčko. Obě družstva hrála snad lépe než předvádí na trénincích.

Za béčko předváděl skvělé výkony Adam Rogala, pro kterého to byl teprve druhý turnaj. Velké zlepšení prokazuje náš nejmladší účastník Alex Bottereau. Pochvalu zaslouží i ostatní. Každý hráč si vstřelil gól, snažil se hrát co nejlépe a to je ta největší zábava a odměna pro trenéry.

Naše áčko prokazuje již zkušené výkony. V tomto týmu se hráči snaží o zlepšování nacvičených herních činnosti jednotlivce z tréninku a jen zápasová praxe a opakování v tréninku jim pomůže herní situace řešit lépe. V zápasech bylo vidět plno parádních akcí, ať je to souhra Michala Hrubého s Oldou Šorejsem, nebo parádní tah na branku Davida Mecy a Adama Konšela. Opravdu pěkné byly i dělovky od Kryštofa Staňka. Stejně tak bylo vidět i řada nepřesností a chyb, které ke zlepšování hráčů patří a trenérům ukázali, co je potřeba vylepšovat v tréninku.

Z důvodu začínajících jarních prázdnin na turnaj Sokola Vršovice vyrazilo jen jedno družstvo složené z hráčů různé výkonnosti. Trenéry mile překvapilo, jak se v přihlášené kategorii béček hráči prezentovali, a i proti silnějším soupeřům sehráli zajímavá utkání.

Tahounem týmu byl bezesporu David Stojanov, který se teď rozehrává k lepším a lepším výkonům. Velmi dobře zahrál Hynek Zyma a také Tomáš Hartman. Pochválit je třeba i Tomáše Kopeckého, který poctivou tréninkovou morálkou si začíná více věřit a také se prosazovat.

Jen pro doplnění. Turnaje minižactva se hrají bez výsledků, takže nemžeme poskytnout výsledkový servis, ale to stejně nejde. Hlavně že můžeme hrát.

Komentář trenéra Jakuba Jandy:

„Na obou turnajích děti předvedly perfektní výkony, za kterými se skrývá správná tréninková morálka a nasazení v trénincích. Poslední měsíc byly tréninky téměř plné. Dobře jsme trénovali a v utkáních to bylo vidět.

Díky tréninkům řada nových hráčů získává jistotu v práci s míčem, tím roste jejich sebevědomí, více si v utkání dovolí. Více se zapojují do hry a dávají branky. Z toho máme my jako trenéři opravdu radost. Na druhou stranu nám turnaj ukázal, že je co zlepšovat, abychom byli lepšími házenkáři a na těchto nedostatcích samozřejmě budeme pracovat na tréninkách.“

TJ Lokomotiva Vršovice
Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice