Na turnaj na Slavii vyrazila tři družstva mini - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Na turnaj na Slavii vyrazila tři družstva mini

Přidáno 2022-01-18 autor   |   kategorie Minižáci

V neděli 16. 1. proběhl první pražský miniházenkářský turnaj v roce 2022. I přes celou řadu omluvenek náš klub reprezentovala hned tři družstva. Máme radost, že do turnaje se zapojili i nováčci, kteří se k nám přidali v průběhu prosince a ledna a hned ukázali skvělé výkony.

Turnaj zahajovalo naše družstvo B. Po ospalém prvním utkání, kdy se hráči tradičně rozkoukávali v novém prostředí, se v dalších zápasech parádně rozehráli. Předvedli celou řadu pěkných akcí a vstřelili spoustu branek.

„Musím pochválit zejména Kubu Slížka a Hynka Zymu, kteří byli k nezastavení a soupeřům vstřelili spoustu branek. Pochvalu zaslouží i Tomík Hartman za jeho tvrdé střely připomínající dělovou ránu. Svou premiéru si odbyl i nováček Adam Rogala a zahrál skvěle. Ukázal výborný tah na branku a chuť hrát za každé situace,“ okomentoval počiny B týmu trenér Jakub Janda.

V poledne pak do turnaje vstoupil náš A tým společně s přípravkou. Vzhledem k tomu, že oba týmy se na hřišti střídali, mohl vždy jeden tým tomu druhému fandit a vytvořit tak alespoň nějakou diváckou kulisu, když se turnaj hrál opět bez diváků.

Náš A tým předváděl velmi sympatické výkony, a i proti výrazně vyhranějším soupeřům dokázal se celkem lehce prosazovat. Skvěle fungovala spolupráce Oldy Šorejse s nováčkem Michalem Hrubým. Výrazné zlepšení bylo vidět na Kryštofovi Staňkovi.

Pro tým přípravky to byl první samostatný turnaj. Vždy naši nejmenší nastupovali se staršími spoluhráči, protože se jich nepřihlásilo na turnaj dost. Tímto děkujeme rodičům našich nejmenších, že našli odvahu v této složité době a pustili své dítě na turnaj.

„Mrňata hrála skvěle. Trochu vylekaně, protože to najednou bylo vše na nich, a nemohli se spoléhat na starší spoluhráče jako v předchozích turnajích. O to větší máme radost, že jsme tým dali dohromady a naše nejmenší děti mohli postupně získávat sebedůvěru a postupně se zlepšovat,“ zhodnotila trenérka Eva Kramlová.

A trenér Jakub Janda doplnil: „Velká pochvala patří všem hráčům bez výjimky. Za to jak se v každém utkání vydali ze všech sil. Moc se mi také líbilo, jak se hráči mezi sebou povzbuzovali a jak třeba nejmenší spontánně povzbuzovali náš A tým a obráceně. Už teď se těšíme na další turnaj.“

TJ Lokomotiva Vršovice
Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice