Starší žáci po přeboru Prahy - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:
    Zápasy Doma: 10.12. 12:00 - Bělá p. B.Starší žáci po přeboru Prahy

Přidáno 2021-11-20 autor   |   kategorie Starší žáci

Poslední letošní turnaj pražského přeboru odehrál tým starších žáků v Hostivicích, kde absolvoval utkání s týmy Dukla Praha B a Chodov, včetně následujících odvet. Z různých důvodů nebyla hráčská soupiska oproti předchozím turnajům tak naplněná, i přesto se ale podařilo postavit konkurence schopný tým, který sehrál vyrovnané partie s oběma soupeři. Jednotlivé zápasy přinesly následující výsledky

Dukla Praha B x Loko Vršovice 20:14

TJ Chodov x Loko Vršovice 16:17

Loko Vršovice x Dukla Praha B 15:26

Loko Vršovice x TJ Chodov 18:11

Hodnocení trenéra Jakuba Macha:

Velmi mne potěšil zisk čtyř bodů nad takovým týmem, jako je Chodov. To že postoupili do Žákovské ligy na úrok Dukly, jen svědčí o jejich kvalitě. Samozřejmě je důležité podotknout, že Chodov nastoupil bez několika svých opor, což nám dodalo sebevědomí.

Celkově vidím za vyrovnanějšími výsledky několik faktorů, které je potřeba zmínit. Tím prvním je určitě spolehlivost našich klíčových hráčů, kteří až na výpadek ve třetím zápase předváděli kvalitní obranu a produktivní střelbu, včetně velmi dobrého výkonu nově nalezeného brankáře. Druhým faktorem je nebezpečnost ze všech funkcí, o které jsem mluvil už po předchozím turnaji. Skutečnost, že se nám daří zakončovat ze všech pozic a dávat z nich branky je velkým příslibem do budoucna. Jako třetí faktor bych rád zmínil postupné zlepšování se v pohybu bez míče. Hráči předvedli několik akcí, které znamenali branky po třech rychlých přihrávkách, kdy míč lítal z ruky na hráče v pohybu. Je to něco, co do hráčů dlouho dostáváme a konečně začínají přilétat první vlaštovky.

Co naopak stále zůstává problémem, jsou technické chyby. Řada hráčů, bohužel nejen nováčků, velmi často porušuje pravidlo tří kroků, což nám stojí spoustu míčů stejně tak, jako například přihrávka do rukou soupeře. I když tyto chyby stále vznikají a odstraňování bude vyžadovat delší čas, musím kluky pochválit za to, že i při ztrátě míče se rychle vracejí a spoustu míčů se nám následně podaří vybojovat zpět.

Výpadek v druhém zápase proti Dukle byl bohužel k naštvání. Kluci zápas chytli velmi dobře, začátek byl skvělý. Naše špatná produktivita však dostala Duklu zpět do zápasu a nás definitivně do kolen. I toto je zkušenost a jsme za ni rádi. Zápas byl ještě dlouhý a dle mého byl prohrán mnohem dříve v hlavách, než na hřišti. Sbírání zápasových zkušeností je teď pro nás velmi důležité a proto už se nyní těšíme na kvalifikaci žákovské ligy. Tento turnaj byl určitě výbornou přípravou a máme několik tréninků na to, abychom se ještě o něco víc sehráli a připravili se.

TJ Lokomotiva VršoviceFotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice