• Muži B:

Mladší dorost si zastřílel v malém pražském derby

Přidáno 2020-10-07 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Mladší dorostenci skvěle zvládli přestřelku na půdě pražského Chodova a z malého derby si připisují dva body do tabulky. Ofenzivní představení řídila tradičně dvojice Frühauf s Němcem, kteří vstřelili 13, resp. 11 branek.

Druhá liga mladšího dorostu měla o víkendu na programu třetí kolo. Naši hráči si v prvním kole hladce poradili s Chrudimí a v druhém kole padli s pražskou Duklou, která využila volna pro své A družstvo a nasadila několik prvoligových hráčů. Ve třetím kole vyrazili mladší dorostenci do nedaleké haly týmu TJ JM Chodov. Soupeř svými výkony budil respekt. Zvláště v domácích utkáních se dá očekávat, že bude velmi nepříjemný.

Naši hráči vstoupili do utkání koncentrovaně. Pomalu si začali budovat brankový náskok, když využili chyb v obraně soupeře a častého vyloučení. V sedmé minutě si soupeř musel vzít oddechový čas, protože naši hráči vedli již 8:2.

Po oddechovém čase se sice hra mírně vyrovnala, ale naši hráči měli pořád opticky navrch. Domácí hráli dál na hraně agresivity, ale k jejich smůle často až příliš, a tak již ve 20. minutě viděl domácí hráč červenou kartu za tři dvouminutové tresty, a tak naši hráči dovedli v poklidu první poločas ve vedení 21:13.

Druhá půli si naši hráči hlídali náskok. Soupeř trochu ubral na agresivitě, a tak se méně vylučovalo a více hrálo. Prostor na hřišti dostali všichni hráči, aby si i ti méně zkušení mohli pořádně vyzkoušet rozdíl mezi žákovskou a dorosteneckou ligou. A dařilo se jim náramně. Adam Doležal vstřelil čtyři branky, Langer tři. Další porci sebevědomí nasbírali Dmytro Dmytriiev a Bruno Bárta, kteří se prezentovali zajímavými výkony s velkým potenciálem do budoucna.

Vysoké vedení našeho týmu svádělo obě mužstva k nedůrazu v obrané hře a tak konečný výsledek 40:27 musel potěšit především diváky, kteří viděli velkou spoustu branek.

TJ JM Chodov : HC Loko Vršovice 27:40

Branky, sestava a průběh utkání najdete zde.