Druhé místo mladších žáků na turnaji - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Druhé místo mladších žáků na turnaji

Přidáno 2019-10-10 autor   |   kategorie Mladší žáci

V sobotu 5. 10. vyrazili naši mladší žáci do sportovní haly TJ JM Chodov ke svému druhému turnaji pražského přeboru. Vzhledem k tomu, že se v průběhu září rapidně rozšířili naše řady a v současné době navštěvuje tréninky mladších žáků přes 25 dětí, dostali další noví hráči příležitost vyzkoušet si, jaké to je hrát utkání turnaje.

Během dne narazilo naše družstvo na tři soupeře. V prvním utkání sehrálo pěknou hru se soupeřem z Chodova. Bylo k vidění spoustu branek na obou stranách, hezké akce a snaha každého hráče, co nejvíce si zahrát. V druhém utkání nestačili naši žáci na vyhraného soupeře z Hostivického áčka. Proti zkušenému soupeři zaostávali především v rychlosti a důrazu, o to více stojí za pochvalu s jakým nasazením se všichni hráči snažili se soupeři vyrovnat a určité dílčí úspěchy byly jasně vidět.

Třetí utkání s Hostivickým béčkem bylo od samého počátku vyrovnané a rozhodla ho právě šířka našeho kádru. Díky tomu, že všichni hráči se aktivně zapojili do utkání v dostatečném časovém úseku, mohli se zaslouženě radovat z vítězství.

Druhé místo na turnaji doslova chutná, protože se na něm podílelo všech šestnáct hráčů. Každý se snažil plnit svoje úkoly a užít si hru, na kterou se tak těšili. Každý byl důležitou součástí týmu a přispěl svým dílem k úspěchu. V každém utkání se podařilo vstřelit hodně branek a řada hráčů, kteří hráli svůj první turnaj vstřelilo první branku v životě. Což náležitě ocenili fanoušci v podobě rodičů a přátel hráčů, kterým tímto moc děkujeme.

Komentář trenéra Antonína Pokorného:

„Turnaj jsme si se všemi hráči užili. Každý odehrál hodně času v zápasech. Byla radost koukat na to, jak to hráče baví a jak se snaží dělat to, co na tréninkách cvičíme. Oproti prvnímu turnaji bylo jasně vidět zlepšení, což se odrazilo ve faktu, že pět hráčů vstřelilo svou první branku a hráči, kteří hráli v prvním turnaji, hráli ještě lépe. Jak jsem říkal minule, pro nás je turnaj jen takový jiný trénink, na kterém se snažíme zlepšovat. Důležitý přínos turnaje je také v tom, že hráči společně stráví trochu více času a postupně se v týmu začíná vytvářet dobrá parta. Za to jsem moc rád.“

TJ Lokomotiva VršoviceFotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice