Starší žáci jsou celkově třetí! - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Starší žáci jsou celkově třetí!

Přidáno 2018-06-20 autor   |   kategorie Starší žáci

Na Chodově se v neděli odehrál poslední turnaj Přeboru Prahy, po kterém následuje pro všechny zasloužená letní přestávka. Zápasy tohoto turnaje byly bez většího překvapení a hrálo se ve více „uvolněné“ atmosféře, protože tabulce již žádné změny nastat nemohly. Starší žáci Lokotky se rozloučili dvěmi výhrami a stejným počtem proher.

Hodnocení trenéra Jakuba Macha: Celá sezóna byla velmi dlouhá a na posledním turnaji se to již začalo projevovat. Celkově byla atmosféra ve všech družstvech více na pohodu, než bylo obvyklé. Udržet koncetraci hráčů, už bylo složitější. Škoda, že se nám nepodařilo více potrápit „béčko“ Dukly, nicméně na druhou stranu jsem rád, že vyhrané zápasy odpovídaly tomu, co bylo požadováno. Klukům patří velké poděkování za odehranou sezónu a věřím, že na úspěchy té letošní naváží. Vždyť  tři medaile, ze šesti turnajů, respektive soutěží, není vůbec špatné skóre.

 

Hodnocení hráčů

Samuel Pekarovič (2003) – Zkoušel střílet ze všech možných pozic a ne vždy to bylo úplně to nejlepší řešení. Hlavně chyběl rozeběh. Dal sice několik branek, ale správný pohyb a místo měl jen asi u jedné. V obraně trošku nestíhal, ale bránit pivota nikdy není jednoduché. Na křídle to bylo mnohem lepší.

Počet branek: 4

 

Petr Urban (2004) Petr toho opět hodně odmakal. Jezdí dopředu – dozadu, co mu síly stačí. Navíc už se u něj tolik neobjevuje to bezhlavé útočení, kdy si nechá nabít a pak se vrací do obrany. Začal u toho používat hlavu a nabíhat mimo obránce. Také ho sice stihnout zastavit, ale už to není tak, že by on dělal krok k nim, ale naopak. V obraně mu ta síla trošku chybí, snaží se tam být je tam, ale sílu ještě tolik nemá, proti větším hráčům
Počet branek: 2

 

Radim Berlínský (2004) – První zápas v brance mu úplně nevyšel, druhý už byl mnohem lepší, měl tam několik super zákroků. V útoku dnes trošku bez tváře. Musí se snažit více uvolnit sám. Naučil se způsob uvolnění, který funguje, ale málo kdy ho předvede. Je to škoda, protože i od něj branky očekáváme. Tak snad příští rok několik přidá.

Počet branek: x

 

Ondřej Staněk (2004)Musím říci, že mě Ondra  dnes velmi mile překvapil. Celou sezónu byl trochu problém s tím, že se Ondra bál jít do zakončení. Dneska se nebál. Několik akcí si dokonce připravil sám. Hurá. Toto, co předvedl dnes od něj přesně očekávám v příštím roce, kdy doufám, bude patřit mezi tahouny týmu. Jen pozor na propouštění přihrávek a na to, kam přihrávat. Občas tam nějaké ty ztráty míče byly. Nicméně jeden z nejlepších letošních turnajů, co jsem od Ondry viděl.
Počet branek: 4

 

Kvido Jakubů (2003) Celý rok si držel svůj standart. Dokázal táhnout tým a i když to pohybově nebylo nejlepší, bez něj by se úspěchů těžko dosáhlo. Tak to prostě je. Dnes opět vše tahal na sílu, prorve se na šestku a střílí. Střelbu z dálky si musí ještě umět připravit, občas v tom bývá poněkud zbrklí. V obraně zase leze kam nemá, když to po něm nikdo nechce. Ale to je prostě Kvido. Talent a svá hlava. Poslechnout umí, ale něco si rád bude dělat stále po svém :)
Počet branek: 24

1x žlutá karta

Jakub Malý (2004) -Kuba toho ještě moc neodehrál, takže ta zápasová praxe mu chybí. Dnes ale dostal hodně prostoru a jsem rád, že si i vystřelil na bránu. Góly potom už přijdou, když se o to bude snažit. Vše ostatní pak doladíme na tréninku. Od Kuby chci, aby se učil hrát v poli, ale i chytat. V obouch případech je na začátku, ale určitě se bude dále zlepšovat. Moc se těším na příští sezónu, kde určitě dostane spoustu prostoru.

Počet branek: x

David Němec (2004) – Nastoupil až ke třetímu utkání ale jeho přítomnost byla hned znát. Škoda jen, že se proti Dukle trochu bál. Spousta jeho spoluhráčů dostane tolik ran, ale on má rychlé nohy a měl by větší šanci se právě díky tomu prosadit. Ta rychlost je jeho obrovskou výhodou a věřím, že příští rok, jakmile se výška hráčů trochu vyrovná, to bude dokonalé. Chválím za uvolňování na křídle, tam to je dobré. Tak teď tu spojku

Počet branek: 4

 

Adam Doležal (2004) Skvělé uvolňování na pivotu. Za to ho musím hodně pochválit. Konečně nestojí u obránce a nenechá se „masírovat“. V obraně dlouhodobě jistota, soupeře nepouští do zakončení a dokáže odrážet míče, které letí tímto směrem
Počet  branek: 4

Jakub Sirotek (2003) Kuba byl celý turnaj velmi výrazně vidět. Od začátku sezóny, kdy jsem ho poznal předvedl velké zlepšení. Hlavně pak v práci se svým vlastním pohybem. Dává si pozor na přešlapy, kterých bylo dřív spoustu a snaží se při každém kontaktu s míčem běžet na bránu. Tím dostává soupeře pod tlak a vytváří tak možnosti nejen pro sebe, ale i pro své spoluhráče. V obraně bych jen přidal větší důraz do hráče. Často soupeře jen kopíruje pohybem, ale do přímého kontaktu se dostane těžko. Samozřejmě pohyb stranou, který dělá obránce, je mnohem pomalejší, než pohyb přímo, který dělá útočník a tím se to hodně těžko stíhá. Proto je potřeba jít do kontaktu co možná nejdříve.

Počet branek: 14

 

Lukáš Přibyl (2003) Celou sezónu nás držel. Zlepšilo se jeho chytání křídel. Občas tam sice něco nesmyslně propadne, ale to se stává. Rozhodně tam za těch několik turnajů zlepšení je. Již nezvedá nohu. Navíc spousta zákroků je "nad rámec" toho, co by musel chytit. Lukáš má na chytání velký talent, dobré reflexy a to je pro brankáře vždy důležité. Chce to zapracovat na fyzičce, ve starších kategoriích už to bude potřeba. Výběr Prahy pro něj nemusí být meta, když se bude snažit

 

Pavel Veith (2003) - Budu se opakovat, ale je to tak. Pavel toho týmu hodně obětuje. Dostává do těla, protože hraje nejčastěji na spojce a snaží se zakončovat. Když se pořádně rozeběhne, klička se mu i povede - takže je to hlavně o pohybu. Ale ne jen jeho, ale celého týmu. V obraně pak patří k nejdůraznějším. Věřím, že když trochu posílí své svaly, bude mnohem průbojnější směrem dopředu. Tady má nevýhodu oproti Kvidovi, který tu sílu má a hodně gólů dá právě přes sílu. 

Počet branek: 7

 

Matěj Novák (2004) -  V obraně jistý, stejně jako každý turnaj. V útoku si tolik nenabíhá do stran, spíše volí "rvačku" se soupeřem. Musí se naučit nestát u svého obránce, takto dostává akorát do těla, bolí ho to ale žádný výsledek z toho být nemůže. Ukázat si, rukou/pohybem, kam chci míč dostat a dokráčet si pro něj, klidně i na hranici devíti metrů. Pohyb vše zjednoduší a nebude dostávat tolik ran. Přihrávka na pivota, když za ním stojí obránce, který je navíc větší, nedává moc smysl.
Počet branek: 2
1x žlutá karta

 

 

TJ Lokomotiva Vršovice

Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice