Lokomotiva Vršovice posílila - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Lokomotiva Vršovice posílila

Přidáno 2016-03-01 autor   |   kategorie Muži

V sobotu vstoupili hráči Lokotky do druhé poloviny soutěže. Kromě tradičních opor se na výhře 28:26 ve Zruči nad Sázavou podíleli i dva noví hráči. Michal Polák a Dan Adensam v utkání zanechali výraznou stopu a naznačili, že mohou Lokotce pomoci v bojích o udržení ve druhé lize. Našim fanouškům přinášíme krátké představení obou posil.

Michal Polák

Zkušený pětatřicetiletý hráč, který přichází na hostování ze Sokola Úvaly. Je využitelný jak na pozici levé, tak pravé spojky. Jeho předností je tvrdá střelba z větší vzdálenosti, přehled na hřišti a především obranná hra. Díky svým fyzickým parametrům neuhne před žádným soubojem.

Dan Adensam

Teprve dvacetiletý hráč, který přichází na limitovaný přestup z Rožnova pod Radhoštěm, kde na podzim vstřelil 46 branek ve druhé lize. Jedná se na první pohled o nenápadného, ale pracovitého hráče, který se na hřišti prezentuje výborným čtením hry, komplexní útočnou činností a skvělými technickými kousky.

Pohled trenéra na nové hráče:

Ke konci podzimu jsme se potýkali s absencí hráčů na pozici spojek. Po vážném zranění má přestávku od házené Kotisa, kvůli pracovním povinnostem skončil Vacek a defenzivní pilíř Popovyč. Kvůli pracovnímu vytížení netrénuje Štika a ani Kroutil nemá takovou docházku, jak bychom si představovali. Proto jsem rád, že se nám podařilo přesvědčit Dana i Michala ke spolupráci. Dan s námi trénuje již celý půl rok, takže zná systém hry lépe než někteří naši hráči. Je to, na svůj věk, házenkářsky vyspělý hráč, který je silný jak v ofenzivní, tak defenzivní činnosti. Michal s námi absolvoval zimní přípravu a přesně takového hráče jsme do týmu potřebovali. Věřím, že svými zkušenostmi i postavou nám pomůže. Hlavním důvodem proč jsme po oba hráče chtěli, jsou výborné charakterové vlastnosti. Oba vždy myslí v první řadě na tým. Do party zapadli skvěle.

Michala i Dana mohou fanoušci Lokotky poprvé vidět na vlastní oči již v neděli 6. 3. v Albert Aréně. Oba čeká doslova „křest ohněm“, neboť Lokotka přivítá ve Vršovickém derby lídra soutěže Sokol Vršovice.

TJ Lokomotiva VršoviceFotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice