Výsledkový servis neděle 18. února - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Výsledkový servis neděle 18. února

Přidáno 2018-02-20 autor   |   kategorie Muži

Neděle 18. února byla prvním jarním házenkářským výkendem na HC Loko Vršovice. Postupně se představily týmy mladšího a staršího dorostu a muži proti soupeřům, se kterými se bodový zisk příliš neočekával. Přestože se žádné překvapení nekonalo, všechna tři utkání byla dramatická, vyrovnaná a zajímavá.

Mladší dorostenci se střetli s týmem Šťáhlav, který patří k lídrům soutěže. V podzimním utkání na půdě soupeře jasně vyhořeli a tak bylo příjemným překvapením, že celý první poločas se hrála vyrovnaná házená s množstvím branek na obou stranách. V závěru poločasu si zkušený soupeř po neproměněných příležitostech hráčů Lokotky vypracoval pětibrankový náskok, který se ukázal jako rozhodující, neboť v druhé půli se hra ještě více vyrovnala. Branky přibývali na obou stranách, soupeři sice postupně ubývaly síly, ovšem našim hráčům se již nepodařilo náskok srovnat.

Přesto první jarní utkání ukázalo obrovské zlepšení, kterého kluci dosáhli poctivým přístupem k tréninkům v zimní přestávce. Souhra týmu se opírala o Kubu Kaislera, střeleckou formu na sebe vzal Vojta Mrkal a příjemným potěšením byl výkon Jakuba Plachého. Pokud dokáží hráči takovéto výkony opakovat, bodů by na jaře měli sebrat mnohem více, než na podzim.

HC Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Šťáhlavy 29:35 (15:20)

Branky a sestava zde.

Muži nastoupili proti Slávii VŠ Plzeň s vědomím, že body přinese pouze poctivý a obětavý výkon. Soupeř se sice rychle ujal dvoubrankového vedení, který ihned dokázali naši hráči smazat. Obrana podobně jako v minulém utkání působila kompaktně a Pavel Martoch v brance svými zákroky dodával hráčům před sebou jistotu. Do poločasu se oba týmy střídali v jednogólovém vedení, nikomu se nepodařilo soupeři utrhnout.

Až na začátku druhé půle soupeř svižně vstřelil čtyři branky za sebou, čímž se našim hráčům odtrhl. Ti ve snaze zvrátit nepříznivý vývoj utkání několikrát zbrkle zakončili z nepřipravených pozic a tím se zbytečně dostali pod tlak. Zkušený soupeř si své vedení v poklidu hlídal a ani osobní obrana na nejlepšího střelce soupeře nepomohla ve snaze zvrátit utkání na stranu Lokotky. Přes prohru je potěšující výkon, který dokázali hráči zopakovat z minulého utkání a se silným soupeřem hráli vyrovnané utkání.

HC Lokomotiva Vršovice - HK Slávia VŠ Plzeň 25:29 (11:10)

Branky a sestava zde.

Starší dorostenci už na podzim hráli ve dvoře vyrovnané utkání a nejinak tomu bylo v nedělení odvetě. Soupeř vstoupil do utkání motivován oplatit našemu týmu těsnou porážku. Hrál agresivně v obraně a nutil naše hráče k chybám. Těžko se tak hráčům Lokotky prosazovalo. Hráči Dvora postupně budovali drobný náskok. Po timeoutu domácích se podařilo hráčům několikrát roztáhnout hru a dohrát do křídla, odkud se střelecky dařilo Martinu Bulantovi. Poločasové vedení Dvora o jednu branku dávalo našim hráčům naději na zvrat v utkání.

Druhá půle přinesla urputný souboj o každý útok. Našim hráčům se povedlo několikrát dostat do vedení, o které vždy přišli svojí nedisciplinovaností. Nechat se v druhém poločase nesmyslně třikrát vyloučit za komentáře k rozhodčím je hrozné. S tím se utkání vyhrát nedá. A tak přestože výkony hráčů byly dobré a svědčí o poctivé přípravě, egoistické a hulvátské chování některých z nich kazí veškerý dobrý pocit ze zápasu, který nakonec prohráli naši hráči o branku.

HC Lokomotiva Vršovice - HK Dvůr Králové 19:20 (10:11)

Branky a sestava zde.

TJ Lokomotiva Vršovice


Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice