Hodnocení turnaje O pohár primátora města Most - Lokomotiva Vršovice 

 • Muži A:
  Zápasy Doma: 16.12. 17:00 - Pardubice
  Zápasy Venku: 24.02. 17:30 - Pardubice
 • Starší dorostenci:
 • Mladší dorostenci:
 • Starší žácí:
 • Mladší žáci:
 • minižáci:
 • Muži B:Hodnocení turnaje O pohár primátora města Most

Přidáno 2017-11-22 autor   |   kategorie Starší žáci

Po skončení soutěžních turnajů se naši starší žáci vypravili do Mostu bojovat o pohár primátora, který je každoročně velmi kvalitně obsazen. Tým starších žáků jen ve velmi skromné sestavě a o to více se očekávala bojovnost od všech zúčastněných. Postupně jsme mohli změřit sílu s družstvy jako Velká Bystřice, Baník Most, Loko Louny či Talent Plzeň. Mezi již známé soupeře patřila Dukla A/B a TJ Chodov. Právě s Chodovem se nám podařilo urvat velmi zasloužené vítězství.

Hodnocení trenéra Jakuba Macha: "I když se na první pohled může zdát, že turnaj byl neúspěšný, opak je pravdou. Kluci neskutečně bojovali, měli jsme na střídání pouze dva hráče, takže celý turnaj museli makat úplně všichni. Získané zkušenosti, proti kvalitním týmům nám nikdo nevezme. To byl důvod, proč se na turnaj jelo i přes malou účast. Kluci jsou dlouhodobě na velmi dobré úrovni a dokáží potrápit a porazit i velmi silné soupeře. Všem zúčastněným patří obrovské poděkování za bojovnost, vytrvalost a týmový přístup. Můžou říci, že vše odehráli se ctí a na plný plyn. Nemáme se za co stydět."

 

Hodnocení hráčů

Tomáš Langer (2004) – Líbila se mi od něj obranná část, tam byl velmi zodpovědný. V útoku mi od něj zezačátku chyběla trochu více ta jeho dravost, záběhy, náběh mezi obránce atd. To co se učíme a neustále opakujeme. Pokud to Tom později udělal, byla z toho nakonec velmi dobrá šance buď pro něj, nebo pro jeho spojku. Stane-li se rychlejším hráčem, bude-li rychleji reagovat, bude se mu i vytvářet prostor mezi obránci, aby mohl zakončovat sám.

Počet branek: 4; 1x 2 min trest

 

Dimitar Koshinov (2004) – Je na začátku. Zatím využívá hodně své síly směrem v obraně. Tam je velmi důrazný a získává si respekt soupeře. Na tomto turnaji ale úplně vymizel v útoku. Tam se prakticky k ničemu nedostal. Je to způsobeno pohybem. Dimi nechodí pro míč, stojí u obránce a když na něj letí míč, čeká na něj a soupeř ho většinou popostrčí, či mu míč odpinkne. Z toho pramění to, že většina přihrávek pak končí na zemi, protože na ně nedosáhne. Je tedy velmi důležité, zapracovat na pohybu, protože bez toho bude mít dále problém se v útoku prosazovat. Příští rok by mohl být velmi dobrým hráčem, protože potenciál na to má.
Počet branek: 1; 3x 2 min trest

 

Pavel Veith (2003) – Odmakal na hřišti neuvěřitelné věci. Je jedním z těch, kterým patří největší poděkování, protože prakticky neslezl ze hřiště. I když se tolik střelecky neprosazoval, v obraně skvěle pomáhal a bojoval. Menší šance v útoku vždy plynou z pohybu jak jeho, tak jeho spoluhráčů. To byl problém celého týmu, nikoli jenom Anglána. Nicméně je jasné, že každý hráč na hřišti už byl potom unavený. Anglánovi doporučuji trénovat střelbu z dálky, protože tu v sobě má a průbojnost mezi obranu také umí, jen musí být rychlejší v reakci. Ještě jednou: Super bojovnost, zodpovědný výkon! Díky
Počet branek: 11; 1x 2 min trest


Petr Urban (2004) – Nastoupil po krátkém zranění a hned proti takto silným soupeřům. Žádný souboj nevypustil, snažil se útoči, i když jeho menší síla ho moc daleko v obraně soupeře nepustila. I tak se ale uměl do šancí dostávat a následně je proměňovat. Pokud se tak stalo, většinou díky pohybu do prostoru „devítky“. To musí zkoušet častěji. V sobotu se bohužel opět zranil, tak přejeme brzké uzdravení.
Počet branek: 5

 

David Němec (2004) – Stal se nejlepším střelcem turnaje Lokotky. Hlavně díky rychlým nohám, které má. To dělalo soupeřům obrovský problém. Když se bránilo, makal jak mohl a vždy byl napůl připraven vyběhnout do trháku. Z toho dal velké množství branek. Perfektní výkon podal proti Dukle B, kde tak 5 ze šesti branek. David byl jednoznačně nejrychlejším hráčem na hřišti a vždy když se rozeběhl, měl prostor volný. Někdy proměnil, někdy ne, ale to už k tomu patří. Velká pochvala. Odmakal obrovský kus práce a i ve 20. minutě byl schopný dát 40 metrový sprint.

Počet branek: 16


Adam Doležal (2004) – Velice mě překvapil směrem do útoku. Tam podával moc dobré výkony. I když jeho střela občas vypadá, že nedoletí, soupeřovi brankáři s tím mají problém. Adam to prostě umí trefit. Navíc se začíná prosazovat i na spojce, pokud se rozhodne rozeběhnout, naváže na sebe dva obránce a vytváří prostor pro ostatní spoluhráče. Jen tak dál, to nám v týmu hodně chybí. Navíc, což mě také těší, Adam je jeden z nejdůraznějších obránců a nevyfasoval žádný individuální trest.
Počet branek: 6


Václav Rossler (2003) – Venca se na zápasech  velmi dobře předvedl. Hlavně na ten poslední, ten se mu moc povedl a nejen vzhledem k tomu, že dal moc krásný gól. Jakmile mu bylo řečeno, že má zabíhat, hned to začal plnit a celý turnaj se o to snažil. Za to ho velmi chválím, protože pohyb po celém hřišti je důležitý. Ještě se nebát více prosazovat sám, ale to je dáno náběhem mezi obránce, tam Vašek váhá a chodí tam pozdě. Chce to prostě jen zlepšit načasování, respektive nabíhat už bez míče, mezi obránce, případně nabíhat pomaleji pro míč a poté zrychlit směrem na bránu.

Počet branek: 2


Matěj Novák (2004) – Stává se z něj univerzální hráč. Velmi pozitivně mne překvapil na spojce. Takovou průbojnost, kterou předvedl jsem nečekal a jsem rád, že jsem to na tomto turnaji mohl vidět. Určitě si tím Matěj vybojoval možnost nastupovat na spojkách, protože pokud bude hrát tak, jako hrál na spojkách v Mostě, bude tam velmi užitečný. Pozor jen na tu zpětné přihrávky a poku je na křídle, pozor na střelbu z úhlů. Jak jsme si říkali, to soupeř chce.

Počet branek: 5


Lukáš Přibyl (2003) – I když nevyhrál individuální cenu, pro mě jednoznačně nejlepší brankář turnaje. Odchytal neuvěřitelný turnaj, až ke konci měl trošku problém se zvedáním nohy v křídle, ale jinak tým obrovsky podržel. Nebýt jeho, mohli být výsledky krutější. Patří mu velké díky, že se nenechal otrávit a kluky, kteří toho měli také dost podpořil a nepřesl chytat. To je strašně důležité pro celý tým. Perfektkní výkon a říkalo to více trenérů. Přístup na výbornou.

Počet branek: 1

TJ Lokomotiva Vršovice

Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice