Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Je to tu. Liga začíná.

Přidáno 2018-09-27 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Přinášíme rozhovory s mladšími dorostenci před začátkem sezóny

Je to tu. Liga začíná. V sobotu zahajují naše ligové složky sezónu v Úvalech. Postupně se zde představí mladší dorostenci, starší dorostenci a muži. A my budeme držet pěsti, ať se jim vstup do nové sezóny vydaří. Úvaly jsou hned na úvod velmi silným soupeřem.

Ligová sezóna se sice rozeběhla již minulý týden, ale z technických důvodů měly naše týmy v prvním kole volno. Začínají tedy právě teď v sobotu 29. září na nepříjemné půdě v Úvalech.  My Vám přinášíme krátké předzápasové komentáře a rozhovory.

Mladší dorostenci na Zorno cupu

Přidáno 2018-02-12 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Sbírání zkušeností za hranicemi

Díky spolupráci s HC Duklou Praha zamířili v pátek 2. 2. mladší dorostenci pod hlavičkou Dukla Praha B na velmi dobře obsazený mezinárodní turnaj Zorno cup. Turnaj se konal ve městech Malacky a Stupava.

Hoffmann cup již tuto sobotu

Přidáno 2018-01-19 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Přinášíme rozhovor s Jakubem Kaislerem

Již zítra začíná v naší Bubble aréně turnaj mladších dorostenců HOFFMAN cup 2018. Chceme vás na něj pozvat společně s Jakubem Kaislerem, který si za cíl v turnaji dává top trojku

Pozvánka na Hoffman cup 2018

Přidáno 2018-01-18 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Rozhovor s Jakubem Plachým

V sobotu 20. ledna se v hale HC Lokomotivy Vršovice uskuteční skvěle obsazený turnaj mladšího dorostu. Náš klub vyšle do bojů o pohár dvě družstva tak, aby všichni hráči našeho početného týmu měli co největší vytížení. Jedním z hráčů, kteří potřebují zvýšit své herní zkušenosti je určitě Jakub Plachý, který je v mladším dorostu prvním rokem a na tempo a sílu dorosteneckého handballu si zatím ještě zvyká. Přesto se jeho talent postupně projevuje a díky zodpovědnému přístupu k tréninku se tlačí do sestavy. Níže si můžete přečíst krátký rozhovor, který jsme s Jakubem udělali před turnajem. Tímto Vás také zveme na sobotní turnaj. Jeho rozlosování můžete najít na našich stránkách v akcích, případně na facebookovském profilu.

Mladší dorci smetli Dvůr Králové

Přidáno 2017-04-09 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Mladší dorostenci v Bubble aréně hostili soupeře z Dvora Králové, který je jejich tabulkový soused. Naši hráči se do soupeře od prvních minut pustili ze všech sil a postupně si budovali náskok, který umožnil, že v utkání dostali příležitost všichni hráči. Konečný brankový rozdíl je příjemným překvapením a odměnou za nadšení a bojovnost našich hráčů.

Strana 2 z 5     « 1 2 3 »Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice