Lokomotiva Vršovice- Články - S novým vzhledem do nové sezóny

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:S novým vzhledem do nové sezóny

Přidáno 2017-08-27 autor   |   kategorie Házená

Již během léta si mohli fanoušci našeho klubu všimnout několika drobných změn. Se začátkem soutěžního roku je pouštíme na veřejnost a věříme, že se Vám budou líbit. V letošním roce si totiž připomínáme jeden důležitý historický milník. Před půl stoletím v roce 1967 byl v TJ Lokomotivě Vršovice založen tým mezinárodní házené. Je to tedy přesně padesát let, kdy se v našem areálu začala hrát házená v té podobě, jakou ji známe dnes. Jsme na toto výročí patřičně hrdí a chceme to společně s Vámi oslavit.

Jako součást oslav jsme připravili několik novinek a v připomínání si našeho výročí budeme pokračovat v průběhu celé sezóny. Zřejmě nejvýraznější novinkou je změna loga HC Lokomotivy Vršovice. Jak se Vám líbí?

Nové logo vychází z historického odkazu, kdy klub vznikl z původního názvu SK Železničáři Praha a prezentuje tradiční hodnoty Lokomotivy Vršovice spojené s novou atraktivní tváří. Dominantou loga je silueta házenkáře a obrys lokomotivy. V logu také najdete barvy klubu tmavě modrou, bílou a černou. Výrazný zkrácený název HC LOKO Vršovice je zkratkou používanou pro webovou prezentaci klubu.

Nové webové stránky jsou další přichystanou novinkou pro Vás fanoušky. Vychází z našich předchozích přehledných stránek, ovšem nově obsahují plnou podporu pro zobrazení na mobilních zařízeních. Můžete si tak naše stránky přehledně zobrazit i v mobilu, tabletu, kdekoliv. Díky dlaždicovým tlačítkům umožňují stránky rychlejší zobrazení toho, co právě hledáte. Nově jsme pro Vás připravili fanouškovské předměty v našem fanobchodu. Stránky nyní fungují v beta verzi, takže pokud zjistíte nějaký problém, napište nám a my jej odladíme. Pro zobrazení v prohlížeči Chrome je nutné vymazat cookies.

Při vstupu do areálu Vás nově zdraví uvítací transparent s naší mládeží a hesly, které charakterizují náš klub. Jedním z nich je heslo HÁZENÁ PRO VŠECHNY! Jsme hrdí a šťastní, že vstupujeme do dalších sezóny s plně obsazenými všemi kategoriemi mládeže. Práce s mládeží nás baví, motivuje a naplňuje. Je symbolem našeho klubu. Nabízíme sportování všem dětem, které o to mají zájem. Neděláme rozdíly, neselektujeme, nenutíme mladé hráče k výsledkům. Chceme každému hráči dát správné impulzy jak do jeho sportovní kariéry, tak především do jeho osobního života. Druhým heslem GAME ON dáváme najevo, že házená je atraktivní sport a chceme, aby naše hráčky, hráče, funkcionáře a i Vás fanoušky házená opravdu bavila! Zaměřujeme se herní způsob rozvoje dovedností. Prostřednictvím her učíme mladé hráče se stále zlepšovat a bavit se házenou.

V neposlední řadě jsme rozšířili naši internetovou prezentaci o facebookové stránky, kde přinášíme nejčerstvější informace o dění v klubu. Fotostřípky z klubu můžete také najít na instagramu, včetně živých vysílání. Novinkou je spuštění youtube kanálu pro náš klub, kde budou přibývat videa z tréninků, utkání a z klubového dění.

V současné době pracujeme na dalších prvcích oslav našeho padesátiletého působení. Ať už to jsou originální dresy pro všechny kategorie, připravované turnaje v našem areálu, výstava s pohledem do historie, akce pro děti a další. Takže neváhejte nás sledovat, ať o nic nepřijdete. I vy fanoušci jste součástí našeho klubu!

TJ Lokomotiva Vršovice

Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice