• minižáci:
  • Muži B:

Závěr sezóny v Náchodě

Přidáno 2017-05-08 autor   |   kategorie Muži

Naše dorostenecké výběry i muži se loučily se sezónou 2016/2017 na hřišti nepříjemného soupeře z Náchoda. Domácí potvrdily ve všech kategoriích své kvality a s rolí favorita naložily podle očekávání. Naše týmy si tak ze tří utkání odvezli domu pouze jeden bod za remízu mužů.

Mladší dorostenci v nekompletní sestavě předvedli statečný výkon. Se soupeřem drželi krok celý první poločas, který skončil remízou 14:14. V druhé půli se od našich hráčů odklonilo střelecké štěstí, což soupeř využil, brankově odskočil a svůj náskok si do konce utkání pohlídal.

Mladší dorostenci: HC TJ Náchod : HC Lokomotiva Vršovice 30:22 (14:14)

Branky a sestava zde.

Starší dorostenci hned od úvodu tahali za kratší konec. V sestavě plné mladších dorostenců neměli proti urostlejšímu soupeři příliš šanci. Přesto v druhém poločase předvedli statečný výkon a přispěli svým dílem k pohlednému utkání před dobrou fanouškovskou kulisou. Střelecky tým táhl Vojta Halenčák, ovšem k němu se nikdo další nepřidal, a tak soupeř v poklidu dovedl utkání k vítězství 33:22.

Starší dorostenci: HC TJ Náchod : HC Lokomotiva Vršovice 33:22 (17:9)

Muži se chtěli rozloučit s náročnou sezónou vítězstvím. Ovšem forma a rozpoložení mluvilo jasně pro soupeře. Naši hráči se v jarní části sezóny výsledkově i střelecky trápili, zatímco soupeř z Náchoda na jaře chytil formu, kterou potvrdil bodovými zisky především na domácím hřišti. Do zápasu vstoupili naši hráči odhodlaně a díky systémové hře se po celé utkání drželi v mírném vedení. Nedokázali ovšem odskočit na více než dvě branky, a tak se utkání rozhodovalo až v dramatické koncovce. Bohužel se poslední útočnou akci našim hráčům nepodařilo proměnit. Utkání tak skončilo remízou 28:28. Tým mužů je potřeba pochválit za bojovnost a přístup. Střelecky se nejvíce prosadil Jan Balcer.

Muži A: HC TJ Náchod : HC Lokomotiva Vršovice 28:28 (14:16)