• minižáci:
  • Muži B:

Muži podlehli favoritovi ze Slávie

Přidáno 2017-04-09 autor   |   kategorie Muži

Vršovické derby nabídlo všechno, co správné derby má mít. Dramatické zápletky, pohledné akce, pěkné branky, ještě lepší zákroky brankářů a nasazení na obou stranách. Konečný výsledek je pro domácí hořký, neboť podali jednoznačně nejlepší herní výkon v jarní části sezóny. Body si ale odvezl soupeř po výsledku 25:29.

Utkání mělo hned od úvodu spád. Oba týmy se snažili o přechod do rychlého útoku, který lépe zakončovali hosté ze Slávie. Naši borci si ve vypracování šancí vedli také velmi dobře, ale naráželi na skvělého brankáře hostí. Po několika neproměněných stoprocentních šancích našich hráčů se hosté ujali vedení a nezbývalo než si vzít oddechový čas.

Následně Nachtigal s Adensamem protrhli střeleckou smůlu a dodali spoluhráčům střelecké sebevědomí. Ovšem domácím nefungovala obrana a i přes dobré zákroky brankáře Chvojky, se náskok soupeře stahoval těžko. V poločase hosté vedli o tři branky.

Druhá půle začala opět ve velkém tempu. Akce střídala akci. Domácí konečně přidali v obraně a pomalu ukrajovali náskok hostů. Až jej vymazali úplně. Bohužel naši hráči neudrželi nastavené tempo. V době, kdy se lámalo utkání, vytvořili několik technických chyb, které rozhodly, že i přes závěrečnou snahu domácích o zvrat si vítězství ve vršovickém derby připsali Slávisté.

HC Lokomotiva Vršovice - HK Slávia Praha 25:29 (13:16)