Muži v Ústí bez šance - Lokomotiva Vršovice

• minižáci:
  • Muži B:

Muži v Ústí bez šance

Přidáno 2017-03-13 autor   |   kategorie Muži

Stále nekompletní sestava vyrazila do Ústí nad Labem pokusit se vybojovat důležité body a dostat se v soutěžní tabulce právě před Ústí. Ovšem střelecké trápení v první polovině utkání veškeré naděje rozmetalo na kousky. Hořká porážka 26:35 může v konečném účtování mrzet.

Důležitost utkání se podepsala na jeho úvodu. Oba soupeři kupily chyby a nebo nepřesně zakončovali. Naši hráči toho, ale nevyužili a domácí, kteří zpřesnili hru odskočili na 1:5, když hráči Lokotky si několikrát vylámali zuby na skvělém brankáři Ústí. Po timeoutu se hra vyrovnala a Lokotka snížila na rozdíl jedné branky. Dále ale pokračovala střelecká nemohoucnost našeho týmu, který buď mířil nepřesně, nebo trefoval brankaře. Takže Ústí pohodlně opět navíšilo svůj brankový náskok na poločasových 9:15.

Vstup do druhé půle byl dobrý, hráči Lokotky měli výhodu tří hráčů v poli, kterou využili a opět donutili domácí znervóznět. V další pasáži se hrála rychlá házená na obě strany, prakticky bez obran. Bohužel hráči Lokotky začali při snaze zvrátit stav utkání dělat hrozivé technické chyby, které soupeř nemilosrdně trestal. Navíc často v obraně nestíhali a pomáhali si nedovoleným způsobem. Většinu druhého poločasu tak hráli v početní nevýhodě. A to byla, jak se říká "voda na mlýn" zkušených domácích.

Ti si v poklidu dokráčeli pro zasloužené vítězství a ještě několika pěknými akcemi pobavili početné hlediště. Naši hráči z Ústí odjeli s nepořízenou. V příštím domácím utkání je nečeká nic snadného. Soupeřem bude Handball Kolín, který v jarní části chytl formu. Těšíme se na Vaši podporu v neděli 19. 3. od 15:30.

Ústí nad Labem - HC Lokomotiva Vršovice 35:26 (15:9)