Muži nezvládli druhý poločas s Pardubicemi - Lokomotiva Vršovice

• minižáci:
  • Muži B:

Muži nezvládli druhý poločas s Pardubicemi

Přidáno 2017-03-05 autor   |   kategorie Muži

V prvním letošním domácím utkání dokázali muži Lokotky překvapit soupeře i sami sebe, když zvítězili nad druhým týmem tabulky Mladou Boleslaví. V dalším domácím utkání čelili Pardubicím a věřili v podobný výsledek. Ovšem nezvládli udržet koncentraci v druhém poločase a po řadě chyb prohráli 22:28.

Do utkání vstoupili domácí dobře. Dobrou obranou a trpělivým útokem diktovali tempo zápasu. V obraně dokázali eliminovat střelecky disponovaného Ptáčníka. V útoku se dařilo Balcerovi a Zíkovi. Dokonce se ujali tříbrankového vedení a měli výhodu přesilové hry, kterou nezvládli a dovolili soupeři vyrovnat. Do konce poločasu se hrálo vyrovnaně.

Vstup do druhé půle byl dobrý, ale technické chyby domácích dostali soupeře do sedla a ten si s tím zkušeně dokázal poradit. Ujal se čtyř brankového vedení, které si trpělivou hrou a nebezpečnými průniky na brankoviště hlídal. Navíc domácí hráči začali kupit individuální chyby v obraně a častá vyloučení jim ubrali síly na závěrečný nápor, který by vedl k zvrácení výsledku.

Příští domácí utkání můžete vidět v neděli 19. 3. od 15:30. Soupeřem bude Handball Kolín.

HC Lokomotiva Vršovice - HC Pardubice 22:28 (13:13)