Mladší žáci zahájili jarní sezónu skvěle - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Mladší žáci zahájili jarní sezónu skvěle

Přidáno 2019-03-27 autor   |   kategorie Mladší žáci

První jarní turnaj Pražského přeboru mladších žáků mají za sebou naši hráči. Čtyři jarní utkání ukázaly, že v zimní přestávce družstvo nezahálelo a poctivě trénovalo. Navíc hráči zužitkovali zkušenosti, které nabrali během přátelských turnajů, a tak se mohli radovat ze tří výher.

Ve všech utkáních naši hráči jasně dominovali v částech s osobní obranou. Tím potvrdili, že v týmu jsou rychlostní typy, kterým osobní obrana vyhovuje. Současně bylo vidět velké zlepšení ve všech činnostech při uvolňování hráčů bez míče. Velký posun pak byl předvedli hráči v zisku míče ať už z přihrávky, tak z driblinku. Této činnosti se tým v zimě hodně věnoval a přineslo to své ovoce.

V druhé části utkání s postupným útokem a postavenou obranou už nejsou naši hráči tak úspěšní. Především proto, že se hra rozpadne v individuální průniky, které postavené obrany soupeřů dokáží zadržet. Přesto předvedli naši hráči řadu vydařených souher, které trénují na tréninku a tím dokázali soupeře přehrát. Více se jim dařilo na otevřené obrané hry Chodova a Hostivic, naopak zatažené obrany Dukly a Sokola jsou v této věkové kategorii platné a dělali nám velké starosti. Zatímco proti Dukle se podařilo našim hráčům zvítězit, se Sokolem to tentokráte nevyšlo.

Střelecky se dařilo Benovi Frýdlovi a Honzovi Macháčkovi. Velký výkonnostní posun předvedl Martin Pek. Velmi dobře zahráli i naše mláďata Ondra Dušek, Honza Červenka a Lucka Berlínská. Je taky nutné podotknout, že ze zdravotních důvodů na turnaji nehráli tradiční opory, kterým přejeme brzké uzdravení a těšíme se na ně na turnajích.

Výsledky:

HC Loko Vršovice : TJ Sokol Vršovice            17:21

HC Loko Vršovice : HC Dukla Praha C            20:16

HC Loko Vršovice : TJ JM Chodov B               21:15

HC Loko Vršovice : Hostivice 2007                23:20

 

Komentář trenéra A. Pokorného:

„Z hráčů a jejich výkonů mám velikou radost. Je skvělé, že máme široký kádr a na každý turnaj můžeme brát plný možný počet hráčů. Tentokráte chyběli ti zkušenější, ale nebylo to téměř znát. Ostatní hráči předvedli, že se stále zlepšují a chtějí hrát nejlépe jak to jen jde. Bylo vidět, že jsme se zlepšili v útočné spolupráci, ale ještě nás čeká hodně práce s obranou, kde zatím propadáváme. Pokud to zlepšíme, můžeme začít pomalu přemýšlet nad postupem do áčkové skupiny. Hráči by si za své výkony zasloužily postup mezi nejlepší týmy.“

 

TJ Lokomotiva Vršovice

Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice