Mladší žáci se vrátili z trunaje ve Zruči - Lokomotiva Vršovice 

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Mladší žáci se vrátili z trunaje ve Zruči

Přidáno 2019-01-31 autor   |   kategorie Mladší žáci

Mladší žáci vyrazili v pátek 25. ledna na dvoudenní turnaj do Zruče nad Sázavou téměř v kompletním složení. V konkurenci deseti týmů se neztratili. Třikrát vyhráli a třikrát prohráli a obsadili sedmé místo. V každém zápase vstřelili nejméně dvanáct branek, což z nich dělá druhý nejproduktivnější tým turnaje. S obranou to již bylo slabší, přesto v týmu panuje velká spokojenost s kolektivním pojetím.

Soupeři, se kterými jsme prohráli, měli ve svém středu vždy jednoho, nebo dva střelce, kteří jim zařídili všechny branky. V našem týmu se branková úspěšnost rozložila na všechny hráče! A toho si nesmírně cením. Věřím, že do budoucna je daleko lepší mít vyrovnaný tým a být nebezpečný z každého hráčského postu než se spoléhat na jednu individualitu. Každý z našich hráčů se v turnaji prosazoval a dával branky, a to je důležité!“ okomentoval trenér Antonín Pokorný.

Týmu se nepodařilo proklouznout z těžké skupiny do finálových bojů, proto skončil až na sedmém místě. Kdyby se podařilo zachytit úvod turnaje, tak mohl pomýšlet i na lepší umístění.

Ano, umístění na lepších pozicích bylo reálné, troufám si tvrdit, že i medaile byla v našich silách, ale nevydařili se nám úvodní dva zápasy turnaje. To ovšem není důležité, odehráli jsme dost utkání a soustředili jsme se na jiné věci než výsledek turnaje. Pro mě je podstatné, že každým utkáním jsme se zlepšovali ve všech činnostech.“

Po základní skupině se tým přesunul do bojů o sedmé místo, ve kterých dominoval, když si s přehledem poradil s RHC Mělník a Zbraslavicemi. Například Chodov B, který v soutěži tým mladších žáků pravidelně poráží, díky druhé skupině skončil pátý. Opravdu vás nemrzí výsledek turnaje?

Vážně nemrzí. Turnaj jsme si užili, včetně teambuildingových aktivit a ohromně jsme v něm posílili týmové kouzlo, které se projevilo v utkáních o umístění. Byla radost koukat na hráče, jak se vzájemně podporují, hrají kolektivně a bojují jeden za druhého. V tomto směru byl turnaj obrovským přínosem a věřím, že se to promítne do další naší snahy se zlepšovat.

Nejlepším střelce týmu byl tradičně Ben Frýdl. Velmi dobře zahráli Ondřej Novotný a Jennifer Mazzaferro. Velmi dobré úseky hry měli Jan Červenka a Martin Pek. Největším překvapením pak byly výkony našich rychlonohých křídel Ondřeje Duška, Jana Macháčka a Lucie Berlínské, kteří dělali všem soupeřům velké problémy v rychlém útoku.

Všichni hráči zahráli dobře a na různých postech. Univerzálnost je pro nás v této kategorii důležitá. Jen je škoda, že jsme nemohli být z různých důvodů kompletní. Hráči, kteří nám na turnaji chyběli, mohli získat velmi cenné zkušenosti,“ doplnit trenér mladších žáků Pokorný Antonín.

 

 Výsledky našeho týmu:

HC Loko Vršovice – Zruč n. Sázavou        12:19

HC Loko Vršovice – TJ Náchod                   17:13

HC Loko Vršovice – RHC Mělník II            13:6

HC Loko Vršovice – Ledeč n. Saz.              12:13

HC Loko Vršovice – RHC Mělník I              12:3

HC Loko Vršovice – Zbraslavice                 20:14

TJ Lokomotiva Vršovice


Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice