Mladší žáci na domácím turnaji předvedli, co umí - Lokomotiva Vršovice 

 • Muži A:
  Zápasy Doma: 16.12. 17:00 - Pardubice
  Zápasy Venku: 24.02. 17:30 - Pardubice
 • Starší dorostenci:
 • Mladší dorostenci:
 • Starší žácí:
 • Mladší žáci:
 • minižáci:
 • Muži B:Mladší žáci na domácím turnaji předvedli, co umí

Přidáno 2017-11-09 autor   |   kategorie Mladší žáci

V sobotu 4. 11. pořádal náš klub HC Lokomotiva Vršovice třetí turnaj „Pražského přeboru mladších žáků“. Do naší haly zavítali soupeři z Hostivic, Dukly a Chodova. Naši mladší žáci si poprvé vyzkoušeli jaké to je, hrát před plnou halou a velkou podporou rodičů, prarodičů a kamarádů.

Tradičním úvodním soupeřem byli hráči Chodova, se kterými se daří našim hráčům hrát krásná utkání. S těžkým soupeřem z Dukly hráli naši hráči na hranici svých možností a dokonce dokázali zvítězit v části hrané s osobní obranou. Celé utkání bylo dramatické a napínavé až do konce. V posledním utkání proti Hostivicím se nepodařil našim hráčům vstup do utkání, postupně se ovšem rozehráli a předvedli to, co umí.

Velkým povzbuzením pro náš klub je zájem hráčů o tréninky a turnaje. Poprvé bylo do turnajových zápasů zapsáno 16 hráčů (a to ještě řada hráčů z různých důvodů do turnaje nezasáhla). Nejlepším střelcem byl Šimon Švejcar, kterému střelecky sekundovali Frýdl Ben a Bárta Bruno. Pochvalu pak zaslouží i další hráči, střelecky se prosadilo 11 hráčů ze 14 a z toho máme ohromnou radost. Velké zlepšení v turnaji předvedli Dino Dmytriiev a Jan Červenka. Hráči, kteří zažili svůj první turnaj, zvládli zápasy skvěle.

Další turnaj čeká mladší žáky v neděli 12. 11. kdy vyrazí na přípravný turnaj do Ústí nad Labem. V pražském přeboru se představí 26. 11. na Chodově.

 

Výsledky turnaje:

 HC Loko Vršovice – TJ JM Chodov                                          20:16 (10:5)

HC Loko Vršovice – HC Dukla Praha C                                    19:22 (9:8)

HC Loko Vršovice – Sokol Břve                                                 16:22 (7:11)

 

Komentář trenéra Antonína Pokorného:

Musím mé hráče pochválit, jak se před domácími fanoušky prezentovali, i přes drobnou nervozitu, kterou měli. Moji hráči předvedli v domácí hale dobré výkony. Mám radost, že se v utkáních snaží využívat to, na čem pracujeme v trénincích. Výsledky nejsou podstatné. Důležitá je pro nás technika střelby, uvolnění bez míče a útok na volný prostor a v tom se zlepšujeme a díky tomu dáváme čím dál více branek. Obranu na rozdíl od ostatních týmů téměř vůbec netrénujeme, o to více mne těší dobře zvládané úvodní části zápasu s osobní obranou. Už teď se těším na další turnaje!
TJ Lokomotiva VršoviceFotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice