Starší žáci bojovali na Sokole - Lokomotiva Vršovice 

 • Muži A:
  Zápasy Doma: 16.12. 17:00 - Pardubice
  Zápasy Venku: 24.02. 17:30 - Pardubice
 • Starší dorostenci:
 • Mladší dorostenci:
 • Starší žácí:
 • Mladší žáci:
 • minižáci:
 • Muži B:Starší žáci bojovali na Sokole

Přidáno 2017-11-09 autor   |   kategorie Starší žáci

Starší žáci po kratší pauze pokračovali v turnajových zápasech v Přeboru Prahy. Na turnaj pořádaný Sokolem Vršovice vyrazili v plné síle a odhodláním posunout svoje dosavadní výkony ještě dál. Jak se jim to podařilo a jakých výsledků dosáhli, si můžete přečíst v hodnocení trenéra Jakuba Macha.

Na turnaji, kterého se tentokrát neúčastnila Dukla A, jsme se opět potkali s družstvy Sokol Vršovice, Sokol Kobylisy, Dukla B a Chodov. Naši starší žáci si z tohoto turnaje odvážejí 5 bodů za remízu proti Dukle B a dvě výhry, proti Chodovu a Kobylisům. Porážka od rivala ze Sokola Vršovic se nám bohužel opět nepodařila odvrátit, i když tento zápas byl určitě ze všech za celý podzim nejvyrovnanější.

 

Z celého turnaje je potřeba vyzdvihnout zápas proti Dukle B (10:10), který byl opravdu skvěle zahraný od všech hráčů. Nutné vybrat výkony Lukáše Přibyla, který zavřel branku a samozřejmě střelců Kvida Jakubů a Pavla Veitha.

Výsledky utkání včetně tabulky najdete na stránkách http://psh.chf.cz/?cmpid=1350&cmppartid=2944.

 

Hodnocení trenéra: Bohužel ani na tomto turnaji se nám nepodařilo najít recept na Sokol Vršovice a to mě mrzí. Další šance už na podzim nebude. Ještě nás čeká jeden turnaj, ale už teď musím kluky pochválit za jejich bojovné výkony. Vždyť například pouze nám a Dukle A se podařilo obrat o body Duklu B. To beru jako velký úspěch. Na tomto konkrétním turnaji bych rád pochválil kluky za zodpovědnost v obraně, ta byla ukázková. Dokonce i bez vyloučení, což se málo kdy vidí.Věřím, že na posledním turnaji budeme připraveni ještě o něco lépe a za velké podpory domácích fanoušků podzim zakončíme co možná nejlépe.

 

 

Hodnocení hráčů

 

Adam Zahradník (2003) – Snažil se, ale bylo vidět, že nemá herní praxi. Vždyť odehrál první turnaj. Přihrávky mu často padaly z ruky a házel je na nohy. To je potřeba zkusit zlepšit, aby se mohl dostávat do hry i v důležitých momentech zápasu. A samozřejmě již zmiňovaná herní praxe. Teď ji bohužel přeruší zimní přestávka, ale v příští polovině sezony bude času dost.

 

Jan Fruhauf (2004) – Budu upozorňovat opět na to samé, co opakuji stále dokola, ať už v hodnocení, či ústně. Honza se musí snažit nabíhat mezi obránce, ne ke svým spojkám, případně ke křídlu a spojce. Pokud to nezačne dělat, těžko se mu začne navazovat na výsledky, které měl minulý rok. U něj je to hlavně o tom, nebát se toho. Vždy když se pořádně rozeběhne, dokáže tou obranou projít, to bylo vidět i na tomto turnaji. Takže hlavně správně nabíhat. V obraně patří stále mezi nejlepší, i když nejvíce riskující hráče.

 

Samuel Pekarovič (2003) – Po pauze, kterou měl na minulém turnaji, mě velice mile překvapil. Vlétnul do toho opravdu skvěle. Hned se začal střelecky prosazovat a tím se samozřejmě zvýšil i jeho prostor na hřišti. Jen tak dál, trošku více se opřít do střel a zdůraznit obranu a bude to skvěle. Jsem rád, že se chytnul.

 

Jakub Sirotek (2003) – Kuba má správný náběh mezi obránce, což některým našim hráčům chybí. Bohužel dnes se mu to úplně nedařilo zúročit. Nabíhal správně, ale pomaleji a tolik se pak nedostával do šancí. Na spojce to chce příště zkusit nějakou tu kličku, či uvolnění. Naopak dával moc hezké přihrávky na své spoluhráče, za což ho musím velmi pochválit.

 

Pavel Veith (2003) – Chvilku mu trvalo, než se pořádně střelecky prosadil, ale nakonec to přišlo. Hlavně proti Dukle B se jeho branky opravdu hodily. Odmakal tento turnaj opravdu nejvíc ze všech. Pomalu neslezl ze hřiště a v obraně i útoku dřel. Za to mu musí všichni spoluhráči poděkovat. Jediné, co si dovolím kritizovat, je důvod jeho odstoupení v zápase proti Kobylisům (konkrétně já i on víme, o co jde). Tento důvod by opravdu neměl stávat žádnému hráči.

 

 

Radim Berlínský (2004) – Povedlo se mu začlenit po dlouhém roku v brance velmi dobře do útoku. Sice tolik nestřílí, ale nemá problém s pohybem, to mě velmi těší. V obraně to chce více se soustředit na to, kde stát, někdy zbytečně vybíhal ven a riskoval. Instrukce ale zvládá přijímat rychle. V poli to tedy bylo dobré. V bráně se mu zápas moc nepovedl, ale to se všechno dá doladit.

 

Kvido Jakubů (2003) – Další hráč, bez kterého by samozřejmě hra tolik nefungovala. Dokázal se uvolnit, vystřelit z dálky, vyvarovat se zbytečné kritice na své spoluhráče (což mě velice potěšilo), i skvěle řídit obranu. Takže jediné, co je trošku více zanedbané, jak říká Standa, je ta fyzička. No, budeme ji muset nějak začít dohánět :). V zápase proti Dukle, perfektní výkon, společně s Anglánem.

 

David Němec (2004) – Po nějakém čase jsem opět viděl, že začal využívat své rychlé nohy, hurá. Teď to ještě zavést do kliček a rychlých protiútoků. Z tohoto pohledu se to dá ještě zlepšit. David je rychlý a všichni, i on to víme. Práce nohou v útoku zamotá soupeřovi hlavu. V obraně dokázal bojovat i proti větším hráčům, právě díky rychlejším nohám se jim umí vyrovnat.

 

Lukáš Přibyl (2003) – Opravdu perfektní výkon proti Dukle B, to viděl každý. Například proti Sokolu je vidět určitá „deka“, ale já bych to neviděl tak černě. Lukáš i proti Sokolu chytil několik gólovek, i když ne z prostoru křídla. Tam mu ale obrana vůbec nepomáhá, takže to není chyba brankáře. Na křídlech se pokusíme zapracovat v zimní přestávce a věřím, že najdeme recept, jak pořádně na to – plus zrychlení rozehrávky.

 

Adam Doležal (2004) – Jeho skvělá spolupráce a záběhy v zápase s Duklou měla velký podíl na tom, že nakonec zápas skončil remízou. Celá ta spolupráce se spojkami byla skvělá. Stejně tak jako důraz v obraně. Ten je tam u Adama vždy.

 

Dimitar Koshinov (2004) – Výborně splnil úkoly v zápase proti Dukle, kde byl velký pivot. Toho k ničemu nepustil. Akorát to ještě chce více manipulovat se soupeřem v útoku. Umět si toho pivota poodsunout dál, tak, aby spojky měly prostor. To doladíme. Jsou to teprve začátky

 

Tomáš Langer (2004) – I on se dostal do zakončení a to je v této kategorii z prostoru křídla velký úspěch. Ať už to dokázal jakýmkoli způsobem. Příště by například mohl zkusit zabíhat více po 9 m čáře, či udělat kříž se spojkou, tak, aby narušil takovou tu jistotu obránců, kteří ho brání. Pak oni musí zareagovat a vzniká prostor pro kombinaci.

 

Novák Matěj (2004) – Doufám, že si poslední soutěžní turnaj užil. Nedostával se sice tolik do zakončení, ale svoji práci si odvedl. V útoku umí dlouhodobě posunout obránce na stranu tak, aby spojky mohli do zakončení a to je velmi dobrá práce, pro ostatní spoluhráče. V práci pro tým je v družstvu asi bezkonkurenční.

 

Ondřej Staněk (2004) – Velmi dobře a důrazně se naučil bránit. Ještě to chce přidat více důrazu v útoku. Nebát se jít si do té obrany do zakončení. Proti slabším soupeřům, tam ten strach tolik není, ale pak, když by bylo potřeba dávat branky těm silnějším, tak Ondra moc není vidět. Musí se v tomto zkusit kousnout a jít do toho. Má krásnou střelu, dokáže trefit neuvěřitelné věci, jen je to potřeba zkoušet.

 

 

TJ Lokomotiva VršoviceFotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice