Víkendové výsledky - Lokomotiva Vršovice 

 • Muži A:
  Zápasy Doma: 16.12. 17:00 - Pardubice
  Zápasy Venku: 24.02. 17:30 - Pardubice
 • Starší dorostenci:
 • Mladší dorostenci:
 • Starší žácí:
 • Mladší žáci:
 • minižáci:
 • Muži B:Víkendové výsledky

Přidáno 2017-10-11 autor   |   kategorie Ostatní

Máme za sebou další hrací víkend, ze kterého nejlépe vyšli starší žáci. V turnaji pražského přeboru tentokráte na Chodově dokázali přidat další dvě vítězství v turnaji na Chodově. Mladší dorost utrpěl debakl s Náchodem, se stejným týmem prohráli smolně starší dorostenci o branku v samém závěru. A černý víkend podtrhli muži se soupeřem z Prahy 4.

Sobota 7. 10.

Starší žáci vstoupili do druhého turnaje na Chodově neúspěšně. Po velkém množství technických chyb podlehli soupeři ze Sokola. Následně, ale své výkony zlepšili a povedenými zápasy proti Chodovu a hlavně Dukle Praha B z turnaje nakonec odjeli se čtyřmi body. Střelecky se dařilo Kvídovi Jakubů a Davidovi Němcovi.

Výsledky:

HC Loko Vršovice – Sokol Vršovice 13:16

HC Loko Vršovice – TJ JM Chodov 19:15

HC Loko Vršovice – HC Dukla Praha A 7:31

HC Loko Vršovice – HC Dukla Praha B 17:15

Všechny výsledky, průběžnou tabulku a střelce naleznete na stránkách pražského svazu házené.

Neděle 8. 10.

Mladší dorostenci nastoupili proti rozjetému lídru soutěže z Náchoda a od začátku bylo jasné, který z týmů je ve formě a kdo se ještě hledá. Mladším dorostencům nešlo upřít snahu, která se ovšem rozbíjela o pevnou obranu soupeře. Na týmu je stále vidět nesehranost z nově vytvořeného družstva, nefungují spolupráce dvojic a trojic, neexistují automatismy v obraně. Na druhou stranu se postupně v týmu tvoří noví lídři a střelci např. Jakub Příbramský, nebo Jakub Kaisler.

HC Loko Vršovice – TJ Náchod 22:42

Výkony starších dorostenců slibovali pěknou házenou, která se také skutečně konala. Zatím co soupeř z Náchoda spoléhal na dvě individuality, naši kluci hráli kolektivně, prosazovali se ze všech postů a tím si udržovali tří brankové vedení po celé utkání. Bohužel se nepovedlo utrhnout soupeři na větší brankový rozdíl, a tak v závěru přišel trest. Po vyloučení nejlepšího hráče Štěpána Staněčka, se klukům nedařilo dlouhé minuty vstřelit branku a soupeř dokázal vyrovnat a nakonec i tři vteřiny do konce utkání zvítězit o branku. Přesto si kluci pochvalu zaslouží. Nezbývá než se z této prohry oklepat a dál předvádět dobrou házenou.

HC Loko Vršovice – TJ Náchod 29:30

Muži se v domácí Bubble aréně představili v dosti omezené sestavě způsobené pracovním vytížením, svatbou a nemocemi. Proti silnému soupeři z SK Praha 4 se žádný zázrak čekat nedal a hned úvodní desetiminutovka, kterou naši muži prohráli 0:7, rozhodla o tom, kdo zvítězí. Přestože po timeotou se naši muži vzpamatovali a hráli se soupeřem celkem vyrovnanou partii, výsledek se zvrátit nepodařilo.

HC Loko Vršovice – SK Praha 4 23:39

TJ Lokomotiva Vršovice


Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/0300
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice