Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Komentář zápasu 6.3. proti Sokolu Vršovice

Přidáno 2016-03-14 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Vršovické derby

V neděli jsme odehráli derby zápas o primát Vršovic se Sokolem. Kluci byly příliš nažhavení na derby a moc chtěli, soupeří vrátit zbytečnou prohru z podzimu, kde se nám vůbec nedařilo. No jak každé derby tak ani tohle předem nemělo favorita a taky proto jsem kluky hned od začátku nabádal, aby tenhle zápas brali jako každý jiný mistrák a brali ho zodpovědně od začátku.

No bohužel od začátku bylo všechno jinak, kluci byli nervózní, báli se jít v obraně do soupeře agresivně a v útoku zas vše dělali individuálně a nehráli jako kolektiv, co se nám osvědčilo v zápasech před derby. Zápas se tak pro nás nevyvíjel příznivě a furt jsme museli soupeře dotahovat. Naštěstí taky soupeř dělal spoustu chyb a konec poločasu jsme šli do vedení o jedinou branku.

Mladší dorostenci změřili síly s Kutnou Horou

Přidáno 2016-03-05 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Chybělo málo a dva body by byly doma

Na další mistrák jsme se vydali do Zruče nad Sázavou, kde hraje domácí zápasy Kutná Hora, která byla favoritem před utkáním. Bohužel další zápas, kdy jsme měli problém poskládat sestavu pro zranění a nemocím, tak jsem byl nucen na zápas také nominovat dva hráče ze starších žáků. Začátek zápasu byl vyrovnaný a postupem času jsme dokonce soupeře přehrávali a vedli o 1-2 branky a bylo vidět na hráčích, jak jsou odhodlaní tenhle zápas zabojovat o co nejlepší výsledek. Dařila se nám střelba a taky souhra hlavně ze spojek, kde hodně práce udělal Filip Švejcar a také ještě starší žák Jáchym Klečánek, který se skvěle zhostil postu na střední spojce a byl taky hrozbou pro soupeře. V obraně jsme větší část zápasu bránili systémem 1-2-3 a bylo vidět, že domácí tým má s touto obranou hodně velký problém. Přibývajícím časem ubývaly sily a najednou se soupeř začal víc osmělovat a dotahovat. Naopak na naše hráče se trochu vznesla nervozita a bylo to najednou všechno obráceně, čehož byl poločasový výsledek 17:15 pro domácí.

Remíza doma s TJ Náchodem

Přidáno 2016-02-28 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Lokomotiva Vršovice vs. TJ Náchod

Z pohledu trenéra:

Začátek zápasu vypadal lépe pro nás, díky tomu, že klukům se dařila střelba, přechod do útoku a v obraně nepouštěli soupeře do vyložených gólových příležitostí. Tento průběh ukazoval k jasnému výsledku a v 16. minutě první půli bylo příznivé skóre pro nás 7:3. Bohužel v té chvíli si hráči vybrali deseti minutový úsek, kdy se jim přestalo na hřišti dařit a poslední rána prvního poločasu bylo vyloučení jednoho klíčového hráče do konce zápasu. Stav o poločasu remíza 10:10.

 Druhé půlka se nesla ve znamení vyloučení a dotahování soupeře. Tento průběh znamenal pro nás hodně improvizování, protože díky červené kartě v první půlce jsme měli k dispozici jen tři spojky, což se ale změnilo v 16. minutě. Po řadě vyloučení přišla řada na další červenou kartu za tři dvouminutové tresty, jenž byla pro nás další velká rána, jelikož se jednalo o našeho nejlepšího střelce Jakuba Davida.  

MLADŠÍ DOROST

Přidáno 2016-02-23 autor   |   kategorie Mladší dorostenci

Remíza s Náchodem

První jarní utkání mají za sebou mladší dorostenci. V dramatickém utkání vybojovali bod proti soupeři z Náchoda.
Loko Vršovice : TJ Náchod 22:22

Detaily utkání naleznete zde:
http://www.muzi.chf.cz/match_report.aspx?id=44871&cmpid=57

Strana 4 z 4     « 2 3 4Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice