Lokomotiva Vršovice - Články

  • Muži A:
  • Starší dorostenci:
  • Mladší dorostenci:
  • Starší žácí:
  • Mladší žáci:
  • minižáci:
  • Muži B:Mladší dorostenci v čele tabulky, starší padli

Přidáno 2019-10-11 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Po třetím kole má mladší dorost plný počet bodů

V sobotu 5.10. se hráči Lokomotivy Vršovice rozjeli k mistrovským utkáním druhé ligy do různých koutů republiky. Mladší dorostenci společně s muži vyrazili do Českých Budějovic, starší dorostenci do Dvora Králové nad Labem. Úspěšní byli pouze mladší dorostenci, starší doplatili na početnou marodku a muži proti favoritovi neměli šanci.

Dorostenci poprvé doma vítězní

Přidáno 2019-10-02 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Mladší přehráli Jablonec, starší porazili favorizovaný Náchod

První domácí utkání v nové sezóně mají za sebou naše dorostenecká družstva. V neděli se mladší dorostenci postavili Jablonci a starší čekal favorizovaný Náchod. I bez řady nemocných hráčů šlo nakonec o vítězný víkend, za který si obě kategorie zaslouží pochvalu.

Mladší dorostenci zvítězili v derby

Přidáno 2019-09-25 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Dva body pro mladší dorost, starší zaváhal

Mladší a starší dorostenci zahájili sezónu ve vršovickém derby na hřišti Sokola Vršovice. Tradičně tato utkání mají skvělou bojovnou atmosféru a ne jinak tomu bylo v sobotu. Mladší dorostenci o svém vítězství ve vyrovnaném utkání rozhodli v druhém poločase. Starší bohužel neuspěli kvůli doslova tragické úspěšnosti střelby v první půli. V článku přinášíme reporty z utkání a pohledy trenérů jednotlivých kategorií.

Výhra nad lídrem tabulky

Přidáno 2019-05-06 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Mladší i starší dorostenci doma vítězně

V neděli 5. 5. mladší dorostenci předvedli heroický výkon proti lídrovy tabulky ze Štáhlav. Navázali tak na výborné výsledky z mezinárodního turnaje PHC a konečně předvádí házenou, jakou jsme od nich čekali po celou sezónu. Starší dorostenci se po velikonočním turnaji potýkají s rozsáhlou marodkou, a tak je právě mladší kluci museli doplnit, aby společně porazili velmi nepříjemného soupeře z Náchoda. Body tak zůstaly všechny doma.

Starší dorostenci přehráli soupeře z čela tabulky

Přidáno 2019-03-18 autor   |   kategorie Starší dorostenci

Skvělé jarní výkony našich hráčů pokračují

Po skvělém výkonu v Havlíčkově Brodě a zisku dvou bodů čekala na naše starší dorostence velmi těžká zkouška. V neděli 17. března v domácí hale hostili soupeře z Bělé pod Bezdězem, kterému v současné době patří třetí příčka v tabulce. Navíc si v minulém kole hráči Bělé vyšlápli na lídra soutěže Sokol Vršovice, kterého jednoznačně přehráli 41:32. Tento výsledek vzbuzoval velký respekt, zvláště, když trenéři HC Loko nemohli počítat s nejlepším střelcem Brabcem a dlouhodobě zraněným Příbramským.

Strana 2 z 5     « 1 2 3 »Fotogalerie

Nábor dětí

Přijďte se podívat na naše tréninky a sami uvidíte, že házená je vhodná pro Vaše děti.

Kontakty

Název klubu: TJ Lokomotiva Vršovice
Adresa:Sportovní 1380, Praha-Vršovice, 101 00
Telefon: +420 721 357 969
Bank.č.ú.: 268007836/5500
IČ: 48132179
E-mail: info@lokovrsovice.cz
Facebook:Handball Club Lokomotiva Vršovice